Як виглядали слов'яни.

Слов'яни створили своєю культурою, світоглядом і побутом цілу епоху, хронологія якої пронизана найважливішими знаменними датами, що стали ключовими в долях багатьох народів.
Інструкція
1
Однак цікаво, який же був вигляд войовничих і непохитних русів? Джерел, які можуть розповісти про ці особливості, предостатньо. Зараз можна спробувати висвітлити деякі узагальнююче опис зовнішності древніх слов'ян.
2
Як повідомляють деякі джерела, русів було властиво носити куртки, фасон яких був схожий з верхньої одежа Булгаров і хозарів. Дорослі чоловіки віддавали перевагу широкі шаровари. На пошиття кожної штанини такого фасону доводилося 100 ліктів расходуемой матерії. Також в моді були широкі золоті масивні браслети, які воліла носити сильна половина. Ще древні слов'яни носили шапки з натурального звіра зі звисаючим в області потилиці хвостом.
3
Якщо взяти для прикладу зовнішню характеристику російсько-скандинавських дружинників, то можна дізнатися наступні факти: за свідченнями одного угорського монаха Юліана відомо, що в 11 столітті на Русі чоловіки відрощували багату бороду і голили наголо голову. Однак подібна тенденція не поширювалася на знати, представники якої обмежувалися тим, що в знак свого титулу і походження зберігали, як правило, над лівим вухом деяку кількість волосся, а від інших позбувалися.
4
Хронологія А. Шабанскій також повідомляє про те, що носіння бороди на Русі пов'язано з впровадженням християнства, яке всіляко заохочувала цей нюанс.
5
Довге волосся у чоловіків на Русі вважалися ознакою бродяжництва та маргінала. Взагалі, необхідність виборювати наголо голову і бороду збереглася у слов'ян ще з початку 10 століття. Приміром, про це свідчить зображення Перуна, який зображувався відповідно до особливостей даної моди. Так свідчать матеріали, знайдені в літописі. Однак на репродукції, яка зображує божество, виразно видно звисаючий набік чуб (він же оселедець), який звисає на ліве вухо.
6
Також існує опис нема кого Ібн-Руста, який розповідає про перше враження при зустрічі з руссами. Свідок трактує про досконалість тел мужів слов'янських, які подібно струнким пальмам красні да рум'яні. Їх тіла здійснені, і покриті вони розписами різними, які зображують дерева гіллясті (імовірно це татуювання древа Життя).