Пояс для стимуляції схуднення.

Сучасні пояси для схуднення являють собою складні пристрої, з вбудованими масажними і вібраційними механізмами, або створюють парниковий ефект, що допомагає розщепленню жиру.
Пояса для схуднення останнього покоління мають невеликі розміри, привабливий зовнішній вигляд, простий і надійний пристрій. Такий пояс цілком можна надіти під одяг, і його практично не буде помітно. Він дає такий же ефект, який може бути після повноцінного сеансу масажу.
Однак у такого виробу теж є протипоказання, тому перед використанням всяк випадок проконсультуйтеся з лікарем і почитайте інструкцію із застосування.
Купити пояс для стимуляції схуднення можна як в спеціалізованому магазині, так і через інтернет. Особливо ефективне використання пояса одночасно з кремом для схуднення.

Масажний пояс для стимуляції схуднення

Цей пояс впливає на всі м'язи преса слабкими електричними імпульсами за допомогою спеціального апарату, примушуючи їх скорочуватися, що відповідає проведенню сеансу масажу і фізичному навантаженні. Пояс можна віднести до фізіотерапевтичним тренажерів, окрім скорочення жирового прошарку в області талії, він також здатний позбавити від болю в попереку і хронічної втоми. В останні роки все частіше масажні пояси стали використовувати чоловіки, хоча раніше вважалося, що це виняткова прерогатива жінок. Справа не тільки в тому, що представники сильної статі стали більше дбати про свою зовнішність, але й тому, що вони з його допомогою хочуть підкачати м'язи і позбутися від хронічних болів.
Масажний пояс не варто використовувати довше 15 хвилин без перерви і більше години на день, тому що навантаження має бути поступовою .
Використовуючи цей пояс, можна скорегувати об'єм талії, прибравши з пояса жирові складки і підкачав м'язи преса.

Пояс-сауна для стимуляції схуднення

Користь пояси для стимуляції схуднення в тому, що він допомагає стимулювати кровообіг впливом на нервові рецептори шкіри, за допомогою парникового ефекту розщеплює жир і допомагає поліпшити стан шкірного покриву.
Стимуляція кровообігу в свою чергу стимулює обмін речовин, що допомагає не тільки схуднути, але й позбутися шкідливих речовин, а значить, поліпшити роботу всього організму в цілому.
Це пристрій, крім того, позбавляє від початкової стадії целюліту, робить фігуру більш підтягнутою, а самій людині дозволяє довше залишатися бадьорим і працездатним. Весь комплекс можливостей пояси для схуднення допоможе надовго зберегти привабливу зовнішність і гарний настроеніе.Однако, використовуючи пояс, варто пам'ятати, що будь-який, навіть зроблений за самим новітнім технологіям, є додатковим, а не основним засобом схуднення. Замінити правильне харчування і фізичні навантаження він не здатний.