Як впливають рослини на людину.

Не всі усвідомлюють, що кімнатні рослини не тільки насичують повітря киснем і очищають його, але і володіють цікавими властивостями. Тому, при виборі чергового горщика з квіткою, дізнайтеся всю інформацію про нього.
Інструкція
1
Кактуси здатні збирати енергію навколишнього простору, повертаючи її назад. Саме тому їх рекомендовано купувати життєрадісним і врівноваженим людям. Кактуси бажано купувати в період зростаючої місяця і обов'язково - два однакових відразу. Добре, якщо між двох дорослих рослин, стоїть маленький кактус. Таким чином, дане поєднання буде відновлювати і підтримувати гармонію сімейних відносин.
2
Сансев'єра - здавалося б звичне рослина. Але мало хто знає, що вона очищає робочі та житлові приміщення від негативної енергії. Сансев'єра з довгими і великими листками, яка стоїть біля робочого місця студента або школяра, покращує розумові процеси і підвищує увагу учня.
3
Монстера визнана активним поглиначем негативної енергії. Вона ефективно ліквідує наслідки сварок, особливо між близькими людьми. Також ця рослина дуже часто можна зустріти в офісних приміщеннях, магазинах, поліклініках, де воно себе прекрасно почуває.
4
Фіалки - улюблена рослина багатьох домогосподарок. Вони рясно цвітуть і добре ростуть у жінок, які проявляють щиру турботу і любов до всіх, хто мешкає в будинку. Фіалки сприяють спілкуванню, оберігають родину від конфліктів, заспокоюють нерви. Вони гармонізують сімейні відносини, виганяють з дому негативну енергетику, спонукають людей до активної діяльності. Фіалки приносять у дім радість, щастя і умиротворення. Вважається, що ця рослина необхідно купувати з різними кольорами, так як кожен відтінок відповідає за певну гармонізацію сфери життя.
5
Толстянка не просто в народі називається грошовим деревом. Багато її розводять для залучення в будинок достатку. При посадці толстянки на дно горщика кладуть монетку, а під піддон паперову купюру. Саме в цьому випадку вважається, що грошове дерево буде активно працювати.
Щоденне користування інтернетом здатне впливати на людину далеко не найкращим чином. Нерідко це призводить до появи різних проблем зі здоров'ям і навіть до психічних розладів.
Інструкція
1
В відповідності з останніми дослідженнями в даній області, інтернет здатний викликати у людини сильну залежність. Багато користувачів насилу контролюють проведений за комп'ютером час. Нерідко вони навіть обіцяє собі зменшити його і завершити програму, але не знаходять сил це зробити і навіть сердяться, якщо хтось намагається відвернути їх від комп'ютера.
2
Різноманітні цифрові захоплення, наприклад, мережеві ігри, перегляд або прослуховування музики онлайн і серфінг в соціальних мережах буквально затягують людину, змушуючи відсувати на другий план інші справи. Не дивно, що при відповіді на питання про те, що робив користувач в той чи інший час, він бреше і називає зовсім інші заняття: навчання, роботу з документацією і т.д.
3
Якщо інтернет перетворюється на щоденну звичку, людина стає розсіяним, починає думати про те, як швидше повернутися у віртуальний світ. Він частіше замислюється про те, як пройти рівень в грі або кому з друзів написати. Якщо хтось намагається втрутитися в плани людини посидіти за комп'ютером, він починає відчувати роздратування, стає нервовим і відчуженим.
4
За відсутності доступу в інтернет залежний від нього людина починає відчувати себе безпорадним, нездатним упоратися з тими чи іншими завданнями своїми силами. У таких людей стає все менше друзів у реальному житті, оскільки шукати «френдів» і заводити нові знайомства вони воліють в інтернеті.
5
Люди, які проводять багато часу за комп'ютером, поступово починають відчувати й інші проблеми зі здоров'ям. У них погіршується зір, з'являється викривлення хребта, тіло стає більш гладким, а шкіра набуває блідий і тьмяний відтінок. Такі люди схильні до частих застуд і просто відчувають себе незатишно при спілкуванні з оточуючими в реальному світі.