Як комп'ютерні ігри впливають на людину.

Комп'ютери стали невід'ємною частиною сучасного суспільства. Звичайно, всі розуміють, що подібна техніка спочатку створювалася в благих цілях, щоб полегшити життя людині. Однак багато дітей про це навіть не здогадуються. Залежність від комп'ютерних ігор - все частіше такий діагноз звучить в сучасному суспільстві.
Інструкція
1
Багато батьків все частіше можуть чути від своїх дітей фрази «я убитий", "мене вбили» і т.д. Вбивство - головна дія основної маси комп'ютерних ігор. В даний час подібні розваги стають все більш реалістичними. Люди в комп'ютерних іграх стріляють, ходять, падають, вмирають як справжні. Розробникам відомо, що це робить згубний вплив на дітей. Саме тому вони вводять деякі обмеження при створенні чергової іграшки. Наприклад, під час вбивства не показують на екранах кров. Однак це мало що змінює.
2
Напевно кожен чув в зарубіжних новинах, як підліток розстріляв дітей. А адже це відбулося саме тому, що сучасні комп'ютерні ігри дозволяють вбивство зробити більш прийнятним на психологічному рівні. Крім цього, комп'ютерна залежність може негативно позначитися на майбутньому вашої дитини. Ігрові автомати, рулетка - не найкорисніші захоплення майбутньої молоді.
3
Не варто забувати і про негативний вплив комп'ютера на очі. Зверніть увагу, як дитина дивиться в монітор, коли грає. Він ніби прикутий до нього. Всім відомо, що очі втомлюються при будь-якій роботі. У випадку з комп'ютером це відбувається набагато швидше. Монітор - це пристрій високої яскравості, який до того ж ще й мерехтить. Такі чинники призводять до перевантаження очних м'язів. Внаслідок цього виникає сльозотеча, почервоніння, біль голови.
4
Одноманітна, тривала робота пальцями і кистями рук призводить до поступового пошкодження суглобового і зв'язкового апарату. Якщо під час не зупинити даний вплив, захворювання може перейти в хронічне.
5
Гра за комп'ютером змушує людину тривалий час зберігати нерухомий стан. Через це знижується кровопостачання кінцівок і тазових органів. Дане порушення сприяє розвитку таких захворювань, як геморой.
6
Чи не менше страждає і наша травна система. Граючи в комп'ютерні ігри, людина прагне харчуватися в процесі, не відходячи від монітора. Як правило, це швидкі перекуси, в яких мало поживних речовин і вітамінів.