Як навчитися читати ноти. визначення типу акорду на слух.

Ноти - графічна форма запису музики. На відміну від зрозумілою більшості аудіозаписи, ноти доступні більш вузькому колу людей, які мають хоча б початкову професійну освіту (база музичної школи). Проте освоїти нотну грамоту може будь-хто.
Інструкція
1
Вивчіть тривалості нот, тобто тимчасову протяжність. Вони бувають від самих коротких (шістдесят четверте) до найбільших (цілих). На чотири рахунки (раз і, два і, три і, чотири і) припадає одна ціла нота, дві половинних (обидві між собою рівні), чотири чверті (також рівні), вісім восьмих, шістнадцять шістнадцятих і так далі.
2
За таким же принципом вивчіть тривалості пауз - знаків мовчання.
3
Вивчіть ключі. Найпоширеніші - це скрипковий і басовий. У першому нота до першої октави розташовуватиметься на нижній додаткової лінії (схожа на Юпітер), у другому - на верхній додаткової (аналогічно). Скрипковий ключ використовується для запису середніх і високих нот, басовий - для запису низьких. В басовому ключі випишіть ноти «до» першої, малої, великої і контрактави, спускаючись вниз. В скрипковому випишіть до першої, другої, третьої та четвертої октав, піднімаючись вгору.
4
Знаки альтерації, або зміни висоти тону: дієз (підвищення на півтону), бемоль (пониження на півтону), бекар. Вони можуть бути випадковими або ключовими. У першому випадку вони ставляться прямо перед виконуваної нотою і дійсні протягом такту, в другому працюють впродовж усього твору.
5
Вивчіть розміри творів, тобто кількість часток в такті. Це проста дріб без риси, що стоїть поруч з ключем і ключовими знаками, її чисельник - кількість часток, знаменник - тривалість цих часток.
6
Співайте і грайте твори, аналізуючи все знаки. Про незнайомих символах і позначеннях читайте в підручнику з елементарної теорії музики.