Як вибирати бігову доріжку.

Бігова доріжка дозволяє в домашніх умовах натренувати серцево-судинну систему, скинути вагу, підняти загальний тонус організму і підвищити імунітет. Вибираючи бігову доріжку, необхідно орієнтуватися на свою вагу, свою фізичну форму і передбачуваний характер тренувань.
Інструкція
1
Визначтеся з типом бігової доріжки. Полотно механічного тренажера обертається від зусиль біжить. Займатися на таких доріжках не так комфортно: доводиться прикладати більше зусиль, створюється підвищена навантаження на колінні суглоби, полотно може рухатися не плавно, а ривками. Головні переваги таких пристроїв - невисока ціна, маленький вага, немає необхідності витрачати електрику. Механічні бігові доріжки можуть бути оснащені магнітними механізмами, які регулюють навантаження і роблять хід полотна більш плавним. Електрична бігова доріжка оснащена мотором, який крутить полотно за вас, відповідно, можна задати швидкість обертання і тим самим відрегулювати швидкість бігу.
2
При покупці електричної бігової доріжки необхідно переконатися, що потужність її мотора підходить вам. Від цієї потужності залежать максимальна вага, який витримує доріжка, а також навантаження, які вона може забезпечити. Так, жінкам з мінімумом зайвої ваги, які збираються ходити або бігати в дуже повільному темпі, підійде малопотужна доріжка, а крупним чоловікам, спортсменам потрібні більш потужні.
3
На біговій доріжці ви рухаєтеся з обертовому беговому полотну, від його якості залежить комфорт тренування. По-перше, полотно повинно бути достатніх розмірів, чим воно більше, тим комфортніше вам буде займатися, тому по возможнсті не економте на цьому параметрі. Полотно повинно забезпечувати хорошу амортизацію, інакше у вас будуть серйозні проблеми з суглобами. Нарешті, полотно відноситься до витратних матеріалів доріжки, так як поступово зношується: чим якісніше буде полотно, тим рідше вам доведеться його міняти.
4
Гарна бігова доріжка повинна бути оснащена пультом управління, на якому ви не тільки зможете задати необхідні параметри тренування, але і простежити за своїми успіхами, проконтролювати свій стан.
Бігові доріжки є найпопулярнішим спортивним обладнанням для тренувань, як вдома, так і в тренажерному залі. Їх використовують з різних причин: від втрати ваги до підготовки до марафону. До вибору даного снаряда необхідно підійти ґрунтовно.
Інструкція
1
Подумайте про габарити користувача даного тренажера. Більші екземпляри підійдуть для людей з будь-якими зовнішніми даними. Однак середні не зможуть витримати і 90 кг, якщо спортсмен з такими параметрами буде бігати по доріжці кожне тренування. Вагітні жінки і люди з обмеженими можливостями повинні випробувати на собі кілька різних моделей. Тільки потім можна буде виявити, підходить їм тренажер чи ні.
2
Замірте простір квартири або залу. Переконайтеся, що ви вибрали електричну бігову доріжку, яка може комфортно розташуватися в зазначеному місці. Зробіть так, щоб вона стояла в декількох сантиметрах від стіни. Ви зможете безперешкодно пересуватися. Знайдіть також зручне місце для зберігання доріжки у вільний від тренування час.
3
Визначтеся, яку суму ви готові витратити. Дорожчі моделі, як правило, краще, тому що вони включають ряд особливих функцій. Наприклад, датчики-замерітелі серцевих скорочень, автоматичне відключення і посилений двигун. Останній параметр дуже важливий, оскільки він допоможе продовжити термін служби машини і зробити тренування легше.
4
Придбайте напівпрофесійний варіант. Не витрачайте захмарні кошти на доріжку, якщо ви не збираєтеся часто її використовувати. Але якщо вона все-таки буде експлуатуватися постійно в залі або будинку, вкладіть в це одного разу необхідну суму. Найдешевші варіанти також не є великою перевагою, оскільки вам доведеться постійно ремонтувати доріжку і регулювати її налаштування.
5
Звертайте увагу на марку виробника. Купуйте доріжку тільки в спеціалізованих магазинах. Переконайтеся, що дана модель призначена для експлуатації будинку або в залі. Все залежить від мети покупки. Розширений спектр гарантії також демонструє високий клас устаткування. Те ж саме відноситься і до таких додаткових послуг, як необмежена технічна підтримка.