Як налаштувати інтернет для загального доступу.

Нерідко виникають ситуації, в яких необхідне підключення до інтернету декількох комп'ютерів, розташованих в одній локальній мережі. Підключати кожен комп'ютер окремо - справа зовсім не вигідне. Мало того, що доведеться купувати додаткові мережеві карти, так ще й виникне необхідність платити за кожне нове підключення провайдеру. Та й наявність величезної кількості мережевих кабелів сильно напружує.
Інструкція
1
Для правильного налаштування локальної мережі задайте IP-адресу головного комп'ютера 192.168.0.1. Це дуже важливий параметр, тому що багато шлюзи працюють за замовчуванням саме з таким IP.
2
Всім іншим комп'ютерам локальної мережі присвойте адреси такого ж формату із зміненою останньою цифрою. Тобто IP-адреси будуть виглядати так: 192.168.0.Q, де Q - номер локальної машини. Маска підмережі повинна залишатися стандартною.
3
Все комп'ютери повинні мати прямий доступ до головного. Для цього відключіть брандмауер Windows і всі фаєрволли на головній машині. Врахуйте, що крім окремих фаєрволлов, на комп'ютері можуть працювати «вогняні стіни» антивірусів.
4
В налаштуваннях IPv4 локальних комп'ютерів заповніть поля наступним чином: Основний шлюз 192.168.0.1Предпочітаемий DNS-сервер 192.168.0.1
5
Якщо IP-адреса 192.168.0.1 з якої-небудь причини зайнятий, то в пункті 4 пропішітеОсновной шлюз - IP головного комп'ютера в даній локальній зоне.Предпочітаемий DNS-сервер знайдіть тут: Пуск - виконати - cmd - ipconfig/all . У з'явилися даних виберіть DNS сервери, які використовує підключення до інтернету головного комп'ютера.
6
В налаштуваннях загального доступу підключення до інтернету на головному комп'ютері дозвольте доступ до інтернету локальній зоні, в якій знаходяться інші машини.