Як робити круглі фенечки.

Фенечки - це яскраві саморобні браслети, сплетені з вовняних ниток, муліне, тонких стрічок або бісеру. Вони можуть стати прекрасним пам'ятним подарунком для близьких друзів. Круглі фенечки відрізняються від інших варіантів плетіння тим, що браслет являє собою об'ємну косичку циліндричної форми.
Вам знадобиться
  • - дві атласні стрічки контрастного кольору;
  • - шпилька;
  • - голка з широким вушком.
Інструкція
1
Придбайте в магазині рукоділля дві атласні стрічки контрастного кольору шириною 5 мм і довжиною 2 або 2,5 метра. Стрічки складіть навпіл, щоб визначити їх центр, і скріпіть шпилькою в положенні хрест-навхрест. Не забудьте обпалити кінці стрічок над свічкою, щоб їх краю не розпускалися.
2
Один кінець стрічки, розташованої знизу перехрестя, заведіть поверх стрічки контрастного кольору. Ту ж операцію повторіть з половинкою другої стрічки. Далі загніть інший кінець першої стрічки і те ж саме виконайте з другою стрічкою. В результаті у вас повинна вийти фігура, схожа на дві переплетені літери S, розташовані під кутом 90 градусів один до одного.
3
Акуратно затягніть вузол, стежачи за тим, щоб стрічки в плетінні не згортаємо. У вас має вийти квадратик зі стороною близько 1 см.
4
Вийміть шпильку і продовжуйте плетіння. Послідовно затягуйте вузлики, слідуючи техніці описаної вище. Слідкуйте за тим, щоб стрічки не виверталися на виворітну сторону.
5
Регулюйте силу натягу при плетінні. Якщо ви будете сильно затягувати вузли, у вас вийде дуже щільна і жорстка фенечка невеликого діаметру. Результатом більш вільного плетіння стане об'ємний і еластичний браслет, який при бажанні можна використовувати в якості декоративної гумки для волосся.
6
доплетіть фенечку до бажаної довжини. Візьміть голку з широким вушком. Ідеально підійде голка для вишивки хрестиком з тупим кінчиком. Подденьте голку під верхню стрічку на початку плетіння. Голка повинна пройти саме під тканиною, а не проткнути її. Візьміть одну зі стрічок з іншого кінця фенечки, Протягніть її у вушко голки і витягніть назовні.
7
Знову подсуньте голку під верхню стрічку на початку плетіння. Чи не проколіть тканину. Всуньте в голку стрічку іншого кольору і також витягніть її поряд з першою. Затягніть стрічки і зав'яжіть кокетливий бант. Фенічка готова.