Як виділити верстви в фотошопі.

При роботі з фотографіями і малюнками в графічному редакторі Photoshop часто виникає необхідність внести зміни в окремі шари зображення. Шари також можна об'єднувати в групи, що значно спрощує процес редагування.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop і завантажте в неї графічний файл, який ви хочете відредагувати. Відкрийте палітру «Шари». Як правило, вона за замовчуванням знаходиться в нижньому правому куті вікна програми. Якщо палітра «Шари» закрита, її можна відкрити, вибравши рядок «Шари» в розділі "Вікно" або натиснувши кнопку F7 на клавіатурі.
2
Розгляньте вміст палітри на першій вкладці. У ній мають бути відображені всі верстви, наявні на даний момент в графічному документі. Щоб вибрати окремий шар, вам достатньо клацнути по ньому правою кнопкою миші.
3
Якщо потрібно виділити декілька послідовних шарів, натисніть і утримуйте клавішу Shift, а потім клацніть мишкою по першому і останньому верствам з групи. Кілька шарів, що стоять порізно в палітрі, можна виділити, затиснувши кнопку Ctrl і натискаючи курсором на потрібні об'єкти. Якщо помилково був обраний зайвий шар, то натисніть на нього повторно при затиснутою клавіші Ctrl, щоб зняти виділення.
4
Якщо вам періодично доводиться звертатися до однієї і тієї ж групи шарів, створіть для них окрему папку. Внизу палітри "Шари" є ряд невеликих піктограм. Позначити пункти і натисніть на значок папки. У вікні палітри з'явиться папка з назвою «Група 1», при натисканні на яку будуть вибиратися всі поміщені в неї верстви.
5
Все шари зображення можна вибрати, натиснувши на рядок «Усі шари» в меню «Виділення». Якщо ви хочете виділити всі однотипні верстви, наприклад текстові, зробіть активним один об'єкт і виберіть рядок «Подібні шари» в меню «Виділення».
6
Щоб скасувати виділення окремого шару, клацніть по ньому правою клавішею мишки, натиснувши на кнопку Ctrl на клавіатурі. Зняти виділення з усіх верств можна, клацнувши по палітрі «Шари» поза області переліку об'єктів. Дугою спосіб: зайдіть в меню «Виділення» і виберіть рядок «Скасувати виділення шарів».