Як не треба одягатися.

Вдалий образ складають правильно підібрані одяг, взуття та аксесуари. Промах з одним предметом гардероба або невірне поєднання речей можуть розвалити весь ансамбль. Щоб завжди виглядати красиво і модно, не повторюйте помилки деяких жінок.
Інструкція
1
Не будьте нудною. Деякі жінки бояться самовираження за допомогою одягу. Вони воліють строгу класику, монохромні кольори та заїжджені поєднання низу і верху. Не відмовляйтеся від можливості приміряти модні речі, скласти цікавий образ і виділитися з натовпу завдяки своєму смаку і вмінню одягатися, то не будьте сірою мишкою.
2
Підбирайте одяг відповідно до власної фігурою. Буває, що дівчина побачила модний образ в глянцевому журналі і вирішила його повторити, не помітивши, що таке вбрання її псує. Вибираючи новий одяг, зверніть увагу, не виглядає вона на вішалці краще, ніж на вас, і не виглядаєте ви стрункішою і симпатичніше в тому комплекті, в якому прийшли в магазин.
3
Не забувайте розбавляти образ аксесуарами. Без них ансамбль буде нудним і сухим. Тільки переборщувати теж не варто. Пам'ятайте, що ви жінка, а не новорічна ялинка. Якщо перед виходом з дому вас долають сумніви щодо доречності такої кількості прикрас, яке ви на себе наділи, зніміть той предмет біжутерії, який з'явився на вас в останню чергу.
4
Уникайте тієї помилки, коли кожна річ в вбранні живе власним життям. Предмети гардеробу, які ви вирішили надіти, повинні підходити один одному за стилем, кольором, матеріалом, фасоном.
5
Носіть речі відповідно до сезону, для якого вони призначені. Білі шорти з чобітьми, шифонове плаття взимку виглядають так само недоречно, як і важкі, щільні матеріали влітку.
6
Купуйте речі для своєї вікової категорії. Легковажні міні-спідниці та футболки з кумедними написами гарні для юних дівчат. Дорогі прикраси і шикарні класичні костюми більше підходять для більш дорослих дам.
7
Не носіть жіночні речі з масивними черевиками або кедами. Те ж саме стосується поєднання напівспортивних речей і взуття на підборах. Якщо не хочете виглядати без смаку і ексцентрично, дотримуйтесь правил стилю.
8
Враховуйте привід, вибираючи той чи інший наряд. У короткій сукні і у взутті на шпильці ви будете виглядати недоречно на пікніку, а джинси мало підходять для переговорів з діловими партнерами. Пам'ятайте, що по одягу все-таки зустрічають.