Як додати флеш на сайт.

Технологія флеш дозволяє зробити вміст сторінки активним - за допомогою даної технології можна вставити на сайт гру або барвистий ролик, а також створити зручні елементи навігації по сайту. Вставка флеш-додатки на сайт відбувається за допомогою HTML-коду.
Вам знадобиться
  • - текстовий редактор;
  • - FTP-клієнт.
Інструкція
1
Для початку знайдіть відповідний файл, що має дозвіл .swf. Це може бути будь-яка гра, ролик або навіть цілий скрипт для сайту. Відвідайте сайти, присвячені флешу, і скачайте підходящі додатки, які хочете інтегрувати на свою сторінку.
2
Завантажте скачаний файл до себе на хостинг за допомогою FTP-клієнта або за допомогою панелі управління сайтом.
3
Відкрийте сторінку, в яку ви хочете інтегрувати скрипт, за допомогою будь-якого текстового редактора. Вставте цей HTML-код в те місце на сторінці, де б ви хотіли, щоб відбувалося відображення активного елемента: Параметр width регулює ширину вікна, в якому буде відображатися флеш, а height відповідає за його висоту. Параметри data в дескрипторі і src в тезі зберігають шлях до завантаженого файлу .swf. В даному прикладі додаток знаходиться в папці folder сайту і має назву file.swf.
4
Завантажте змінений варіант сторінки на хостинг і перевірте працездатність встановленого елемента. Вставка флеш-об'єкта на сайт завершена.
Зверніть увагу
Флеш-додатки мають ряд недоліків. Скрипт збільшує час завантаження сторінки і робить її повільніше при неправильній оптимізації. Також флеш може бути просто не потрібен користувачеві сайту і його можна замінити більш простим вмістом. Більш того, використання активних плагінів зменшує вірогідність попадання сайту на верхні строчки пошуковиків, а тому не варто навантажувати сторінку зайвим активним контентом.
Корисна порада
Якщо на комп'ютері користувача сайту не встановлений програвач, вставлений об'єкт відображатися не буде. Для такого випадку на сторінці варто вказати посилання, де можна скачати необхідний для установки плагін.