Як заблокувати фаєрволом.

В Windows XP, Windows Vista і Windows 7 за замовчуванням вбудована програма безпеки, також відома як Firewall, яка дозволяє блокувати або дозволяти мережевий доступ до конкретних додатків. Існує спеціальний алгоритм активації захисту.
Інструкція
1
Знайдіть папку з виконуваним файлом програми, яку необхідно заблокувати. Якщо вам потрібно знайти її по ярлику, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Властивості». В поле з ім'ям «Розташування» вказано шлях до виконуваного файлу, ім'я якого буде приблизно мати такий вигляд: "C: \ Program Files \ Game \ Gamefile.exe". Звідси ж можна перейди в необхідну папку.
2
Натисніть кнопку «Пуск», потім «Виконати», введіть текст «wscui.cpl» без лапок і натисніть Enter. Так ви запустите «Центр забезпечення безпеки Windows». Переконайтеся, що активовано параметр «On» (або «Включено»), а потім виберіть Windows Firewall. Якщо захист не була включена, виберіть вкладку «Загальні настройки» і натисніть «On».
3
Виберіть вкладку «Винятки» і прокрутити список програм і служб. Якщо цікавить вас програма знаходиться в списку, зніміть галочку в полі поруч з її назвою, клацнувши по ньому. Це заблокує програму. При необхідності, зніміть галочку з пункту «Показувати повідомлення, коли Windows Firewall блокує програму», щоб програма блокувалася без сповіщення користувача.
4
Додайте потрібну програму в список, якщо вона в ньому відсутня. Виберіть «Додати», потім «Обзор». Перейдіть в потрібну папку, виберіть виконуваний файл (* .EXE) і натисніть «Відкрити». Програма буде додана в список фаервола. Переконайтеся, що додана програма знаходиться в списку заблокованих. Прокрутіть список, знайдіть її і приберіть галочку навпроти, щоб активувати блокування.
Корисна порада
Якщо програма не блокується, перейдіть на вкладку фаервола «Додатково». Виберіть встановлене підключення до інтернету і натисніть кнопку «Параметри». Якщо протокол програми (наприклад, HTTP, якщо ви хочете заблокувати веб-браузер), наявної в списку не дозволяє блокувати її, вона є системною, тому блокування фаервола працювати не буде.