Кращі кухонні комбайни.

Кухонний комбайн - універсальний пристрій, що дозволяє механізувати багато рутинних етапи процесу приготування страв: подрібнення, нарізку, шатківницю, збивання, змішування і пр. Але щоб він не став громіздким агрегатом, що порошаться на кухонних антресолях, слід вибирати його не тільки з міркувань якості, але й необхідному вам функціоналу. Крім того, слід врахувати і ваші фінансові можливості.

Недорогі кухонні комбайни

Судячи з відгуків покупців, в ціновій категорії до 2000 рублів лідирують кухонні комбайни тих брендів, які давно вже відомі на російському ринку і користуються популярністю, завдяки своїй надійності. Це такі моделі комбайнів, як Tefal 8521, Bosch MCM 2000, Moulinex DFB 142 і Philips HR 7620. Особливо високі рейтинги в останньої моделі, хоча цей комбайн і не відрізняється великою потужністю - всього 500 Вт. Він компактний і не займе багато місця на робочому кухонному столі, оскільки має вертикальний дизайн і спеціальну систему зберігання насадок. Цих насадок всього 5, але з їх допомогою ви зможете виконати 16 різних операцій. До недорогим міні-комбайнів відноситься і китайська модель Polaris PFP 0303, потужність якої 300 Вт, але яка здатна забезпечити 4 швидкісних режиму роботи. В комплект не входить соковижималка, але мається прес для цитрусових, насадка для перемішування тіста, лопатка, ситечко і різні ножі: для терки, шинкування і подрібнення.
Функції, які буде виконувати дана модель комбайна, визначаються насадками, що входять до його комплект.

Хороші кухонні комбайни середньої цінової категорії

У середній ціновій категорії від 2 до 5 тисяч рублів лідирують ті ж виробники з моделями: Moulinex DFC3 .BE, Tefal 676285, Bosch MCM 5281, Bosch MCM 2200, Philips HR 7735. Особливою популярністю у покупців користується кухонний комбайн Bosch MCM 5281, який відрізняється тим, що має подвійний вал приводу, що дозволяє йому забезпечувати високу швидкість тих операцій, де необхідне швидке обертання насадок, і передавати мінімально необхідне зусилля при тих операціях, де швидкість обертання насадок не потрібна. Імпульсний і 4-х швидкісний режими роботи повністю забезпечують якісне та швидке виконання таких операцій, як заміс тіста, збивання, подрібнення, шинкування, нарізка і багато інших. Чаша блендера об'ємом 1,5 л дозволяє закладати в неї великі порції продуктів.
Вибираючи комбайн, обмежтеся тим функціоналом, який вам дійсно необхідний - навіщо оплачувати те, чим користуватися не будете.

Дорогі і хороші

У цю категорію входять кухонні комбайни, вартість яких перевищує 5 тисяч рублів. Пальма першості тут належить таким моделям, як Panasonic MK-8710P, Moulinex DFC8 4E, Braun K 3000. Це комбайни з високою потужністю і продуктивністю, що дозволяє забезпечити швидке виконання будь-яких складних кухонних операцій. В них, як правило, реалізовано більше функцій, наприклад, є додаткові ножі та насадки, млини-кавомолки та пр. Багато моделей забезпечено можливістю працювати за рецептами, вбудованими вентиляторами і мають електронну захист від перевантаження.