Як вибрати автошколу.

Отримати хороші знання і успішно скласти іспит на водійські права можна тільки в зарекомендувала себе з кращого боку автошколі. Зараз існує величезна кількість подібних навчальних закладів, але, на жаль, не кожне може дати по-справжньому якісну освіту і практику з водіння. Дотримуйтесь нехитрим правилам щодо вибору автошколи, і ви не помилитеся.
Інструкція
1
Уважно вивчіть всі характеристики автошкіл, які знаходяться в вашому місті. Інформацію отримуйте зі всіляких джерел. Це може бути телебачення, радіо, друковані видання, інтернет. Не полінуйтеся самостійно прийти в кожну з автошкіл і отримати достовірну інформацію, оскільки рекламні акції та інформація не з прямого джерела може бути неточною.
2
Порадьтеся зі своїми і друзями і знайомими, які зовсім недавно проходили навчання в автошколі і здавали на права. Прислухайтеся до їхніх рекомендацій з приводу тієї чи іншої автошколи. Не робіть швидкі висновки, а поступово приходите до визначення місця вашого майбутнього навчання.
3
Порахуйте, яка з автошкіл пропонує найвигідніші умови навчання. Поцікавтеся про вартість додаткових занять та інших витратах. Але ні в якому разі не звертайте увагу на акції та знижки, які вам можуть запропонувати, це все може послужити лише приводом для укладення договору в короткі терміни.
4
Поспілкуйтеся з інструкторами, які працюють в автошколах. Ці рекомендації будуть найкориснішими, так як ви легко дізнаєтеся про вимоги автошкіл і про репутацію в цілому. Було б непогано, якби вам надали справжні документи та ліцензію школи. Тільки наявність таких документів дає право проводити автошколі заняття у водінню.
5
Вибирайте автошколу, близько розташовану до вашого місця проживання, щоб не виникало проблем з громадським транспортом, тому що заняття можуть проходити рано вранці або пізно ввечері. До того ж вам самому буде легко поєднувати і роботу, і навчання.