Як робити банни хоп.

Банні хоп є елементом велотріалу - дисципліни маунтинбайку, яка передбачає подолання перешкод на велосипеді. Банні хоп (bunny hop) перекладається з англійської мови як "стрибок зайця" і являє собою стрибок на велосипеді з розгону без підкручування педалей.
Вам знадобиться
  • - гірський велосипед;
  • - шолом і захисна екіпіровка велосипедиста.
Інструкція
1
Подбайте про свою безпеку перед початком тренувань. Роблячи стрибки в маунтинбайке, можна отримати серйозну травму. Переконайтеся, що ваш велосипед справний. Обов'язково надіньте шолом, велоперчатки, налокітники та наколінники. Зрозуміло, приступати до тренувань слід, виконуючи стрибок через уявне перешкода.
2
Прийміть вихідне положення для стрибка. Розігнавшись, рухайтеся вперед. Ноги тримайте на педалях, але не обертайте їх.
3
Перед стрибком злегка нагніться вперед, переносячи вагу тіла на переднє колесо. Немає конкретних рекомендацій з приводу того, коли слід починати стрибок. Як правило, чим вище перешкода, тим раніше треба заходити на банни хоп. Однак багато що залежить від ваги велосипедиста, швидкості розгону, моделі велосипеда та індивідуальної техніки стрибка.
4
Виконайте ривок на стрибок. Перенесіть вагу назад, притягаючи кермо до тулуба. Для цього різко випрямтеся всім тілом. Одночасно з силою випрямити ноги. Це рух багато в чому схоже на звичайний стрибок. Блокуйте колеса, натискаючи на педалі в напрямку назад. Від сили ривка залежить висота банни хоп.
5
Коли велосипед відірветься від землі, починайте згинати коліна. Не давайте керму опуститися, продовжуйте тягнути його на себе. Чим сильніше ви зігнете коліна, тим вище підніметься переднє колесо.
6
Приземляйтеся, не відпускаючи гальма, інакше вам не уникнути падіння. Ваше становище в момент приземлення має бути наступним: ноги максимально зігнуті, руки прямі, тіло витягнуто назад уздовж велосипеда. Ви майже сидите на задньому колесі.
7
У класичній версії банни хоп приземлятися слід на заднє колесо. Торкнувшись землі, як і раніше утримуйте гальма. Рівномірно упріться ступнями в педалі. Кермо утримуйте, зігнувши руки в ліктях під кутом в 90 градусів. Деякий час тримаєте рівновагу, здійснюючи невеликі стрибки на задньому колесі. Потім опустіть велосипед і продовжуйте рух.