Корисні властивості граната.

Гранати відомі з найдавніших часів. Деякі вважають, що плід, яким Змій спокусив Єву, зовсім не яблуко, а гранат. Стародавні єгиптяни клали плоди граната в гробниці як символ вічного життя. Греки розламували плоди граната на весільних урочистостях на знак вірності і любові. Китайці їли зацукровані плоди граната на удачу. Невідомо, чи виправдовує гранат свої містичні властивості, але те, що плід цей лікувальний - доведено сучасними вченими.

Харчова цінність плодів граната

Середній плід граната важить близько 200 грамів, однак на соковиті зерна припадає менше половини ваги. Решта - шкірка і тонка мембрана. Харчова цінність насіння гранту - м'якоті і самої насіння, яку багато з'їдають також - близько 83 калорій на 100 грамів. Плоди не містять холестерину і насичених жирів, зате багаті нерозчинними харчовими волокнами, дубильними речовинами, вітамінами К, С, групи В, а також кальцієм, міддю, калієм і марганцем. Перетворюючись на гранатовий сік, плоди втрачають харчові волокна, до того ж в них вдвічі збільшується кількість вуглеводів, а значить і калорійність. У ста грамах соку вже 160 калорій. Хороша новина - основних вітамінів і мінералів також стає більше.
Нерозчинних харчових волокон, що сприяють нормальної діяльності кишечника, в гранаті 4 грами на порцію з 100 грамів, що можна порівняти з такою ж порцією вівсяної каші.

Лікувальні властивості граната

Через великої кількості фолієвої кислоти плоди граната корисні для вагітних жінок. Крім того, гранат багатий вітаміном С і залізом, що робить і його насіння і сік, вичавлений з них прекрасним засобом проти залізодефіцитної анемії. Нею можуть страждати і чоловіки, і жінки, але жінки, особливо в період вагітності, схильні до цього захворювання частіше. Деякі лікарі застерігають вагітних від вживання гранатів, аргументуючи тим, що він стимулює скорочення матки. Підтверджено вченими, що особливо багато заліза в шкірці плоду і екстракті з його кісточок. За умови, що вагітна буде пити тільки його, їй нема чого боятися.
Вітамін С сприяє кращому засвоєнню заліза.
Плоди граната володіють антимікробними та антібоітіческімі властивостями, то тобто здатні прискорити загоєння ран при зовнішньому застосуванні і виразок при внутрішньому. Також частково завдяки цим властивостям, а почасти дубильних речовин, домашні настої і відвари з шкірки граната прекрасний засіб для боротьби з діареєю та іншими гострими розладами травлення. Цікавий рецепт, придуманий індусами для боротьби з глистами. Вони сушили гранатові скоринки, перемелювали їх в пишу і втирали кашку з порошку, змішаного з маслом, в анус. Вчені довели, що хоч і для самих паразитів засіб виявився безпечно, воно знімає свербіж і перешкоджає відкладенню глистами яєць. Ефективний гранат при захворюваннях зубів і ясен. Стародавні чистили шкіркою граната зуби, отримуючи не тільки користь для здоров'я, але і ароматне дихання і білу емаль. Протизапальні властивості фрукта зробили його корисним при лікуванні артриту: гранат зменшує запалення суглобів, знімає біль і дискомфорт, що є наслідком воспаленій.Потребленіе соку або насіння граната володіє антитромботичним ефектом, що робить плід корисним у боротьбі з надмірною згортанням крові, а також з атеросклерозом. Еллаговая кислота, що міститься в плодах, ефективна в боротьбі з раковими клітинами. Боротьбі з серцево-судинними і раковими захворюваннями сприяє і те, що гранати містять високі концентрації антиоксидантів, хімічних речовин, які мають величезне значення для здоров'я, оскільки нейтралізують небезпечні вільні радикали. Приємний бонус від антиоксидантів - чиста, рівна шкіра, адже ці речовини перешкоджають її старінню, допомагаючи зберігати тургор.