Мило скраб своїми руками.

Для м'якого відлущування і очищення шкіри знадобиться мило-скраб. Включені до його складу жорсткі фрагменти прибирають ороговілі частинки, роблять шкіру рівною і м'якою. Таке мило нескладно зробити в домашніх умовах - як добавки до нього використовуйте мелену каву, люфу або вівсяні пластівці.

Мило-скраб: переваги використання

Скраб у вигляді мильною плитки - дуже зручний засіб для ретельного догляду за шкірою. Воно глибоко очищає шкіру, прибираючи відмерлі частинки. Після обробки тіло і обличчя стають більш сприйнятливими до кремів, лосьйонів і іншим засобам по догляду. Жирну шкіру можна обробляти скрабом через день, суху - не частіше разу на неделю.Чтоби шкіра не пересихала, використовуйте мило-скраб домашнього приготування. Збагатите його складу поживними маслами, вітамінами або настоями трав. Як добавки можуть виступати мелені трави, вівсяні пластівці, кавова гуща, люфа або виноградні кісточки. Не використовуйте занадто жорсткі і гострі скрабящіе частки - вони можуть подряпати шкіру.

Варимо мило-скраб: рецепт для початківців

Спробуйте приготувати мило з меленою кавою. Воно ідеально підходить для відлущування шкіри тіла. Дрібні жорсткі частинки кави не тільки прибирають відмерлі клітини, а й забезпечують шкіру цінними маслами, роблячи її м'якою і знімаючи лущення. Таке мило корисно і для тих, хто піклується про красу фігури. Кава підтягує шкіру, роблячи її пружною - це особливо важливо для тих, що худнуть. Виберіть підходящу форму для мила - підійдуть силіконові ємності для випічки або дитячі форми для пісочниці. Не беріть занадто великі форми - майбутнє мило має бути зручно тримати в руке.Натріте прозору мильну основу - її можна придбати в спеціалізованих магазинах для миловарів. Така основа не має запаху і не містить лаурил сульфат натрію, який може сушити шкіру. Наповніть формочку з гіркою - саме така порція знадобиться для виготовлення одного бруска. Змеліть кави.
Якщо ви плануєте використовувати мило не тільки для тіла, але і для особи, каву краще заварити. Для приготування мила використовуйте відціджену гущу - з нею продукт вийде більш м'яким.
Розтопіть мильну основу, не доводячи її до кипіння . Додайте в неї каву. Щоб мило вийшло більш ніжним, можна покласти в нього трохи олії какао, а також масляні розчини вітамінів А і Е. Приємний запах і тонізуючі властивості милу додадуть ефірні масла - наприклад, лимона, кориці або солодкого апельсина. Можна додати в мило і готовий ароматизатор - наприклад, медовий. Перемішайте гарячу основу до однородності.Сбризніте формочку спиртом і залийте в неї підготовлену основу. Розрівняйте поверхню ножем і знову сприсніть спиртом, щоб на милі не залишилося бульбашок. Обробляти мило спиртом зручно за допомогою міні-розпилювача.
Мило можна прикрасити цільними кавовими зернами. Розкладіть їх на поверхні бруска перед тим, як прибрати його для застигання.
Залиште мило до застигання. Щоб витягти його з формочки, акуратно натискайте на краю, щоб в форму потрапило повітря. Постарайтеся не розкришити готове мило. Зберігайте його, обернувши брусок в папір або прибравши в полотняний мішечок.