Як позбутися порослей сливи.

Якщо за садом своєчасно не доглядати, зростаюча там зливу може дати рясну поросль. Багато плодові дерева володіють такою особливістю - з будь-якого пораненого кореня починається ріст нового деревця. Якщо ви стали володарем запущеного ділянки, на якій розплодилася слива, спробуйте впоратися з видаленням поросли своїми силами.
Вам знадобиться
  • - пила;
  • - арборициди;
  • - гербіциди;
  • - дриль;
  • - ємність для гербіцидів;
  • - поліетиленова плівка.
Інструкція
1
Використовуйте для видалення порослей сливи арборициди. Ці спеціальні препарати призначені для знищення бур'янів і небажаних посадок дерев. Засоби проникають в кореневу систему порослей і не завдають шкоди основним дереву. Виконавши своє завдання, арборициди виявляються в грунті, де повністю розпадаються, не завдаючи шкоди екології. Ось тільки придбати такий ефективний засіб буває важко.
2
Якщо спеціальні препарати з якоїсь причини дістати не вдається, використовуйте для боротьби з порослями сливи звичайні гербіциди, призначені для видалення бур'яну.
3
Спиляєте дало поросль дерево на потрібній висоті, наприклад на рівні грудей. Якщо згодом ви не збираєтеся викорчовувати дерево, спиляти його можна безпосередньо по лінії грунту.
4
У свіжому зрізі просвердлите декілька отворів. Вибирайте свердло якомога більшого діаметру, оскільки при цьому можна буде використовувати значну кількість препарату. Свердлити отвори рекомендується не по центру стовбура, а ближче до країв, де знаходяться сокопроводящій шар. Так можна буде забезпечити проникнення препарату в найвіддаленіші частини рослини, включаючи коріння.
5
Приготуйте гербіцидний препарат. Для знищення порослей його потрібно розбавити більшою мірою, ніж для обробки трави. Тепер розчин залийте в просвердлені отвори. Прикрийте місце спила плівкою або шматком пластика. Підійде навіть дерев'яна або металева кришка. Це необхідно, щоб уберегти гербіцид від прямого впливу сонячних променів і від випаровування. Залиште рослина приблизно на тиждень.
6
Через тиждень освіжите отвори, трохи рассверлить їх. Залийте в отвори нову порцію препарату. Обсяг залитого засобу визначається розмірами стовбура, від якого відходять порослі. При необхідності повторіть процедуру ще раз через 7-10 днів. Після цього ви побачите, як поросли сливи в'януть і припиняють свою життєдіяльність.
7
Не поспішайте викорчовувати пень. Почекайте певний час, щоб переконатися, що поросли відмирають. В іншому випадку після розкорчування можуть з'явитися нові пагони сливи.