Як витягнути карту.

Витягуючи карту пам'яті з комп'ютера, задумайтеся, чи не шкодить її звичайне витяг записаним на карті файлам. На кожному комп'ютері на сьогоднішній день передбачено безпечне вилучення пристрою, яке гарантуватиме більшу тривалість експлуатації флеш-карт і даних, що зберігаються на них
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, флеш-карта.
Інструкція
1
Який би дорогою не була придбана вами флеш-карта, її ресурс обмежений. Щоразу, записуючи на пристрій і, стираючи з нього певну інформацію, ви обмежуєте його робочий ресурс. З часом, вільного місця на диску стає все менше і менше. Навіть порожня флеш-карта об'ємом в 2 Гб через деякий час експлуатації буде показувати менший обсяг доступної пам'яті. На саму ж схоронність файлів впливає такий фактор, як правильне вилучення пристрою з USB-порту. Щоразу, висмикуючи флеш- карту після використання, ви створюєте помилки в записаних на пристрої файлах, в результаті чого, надалі коректна робота таких документів не представляється можливою. Щоб зберегти записану на флеш- карту інформацію в її початковому вигляді, потрібно правильним чином відключати пристрій від комп'ютера.
2
В той момент, коли флешка підключена до комп'ютера, зверніть увагу на ярлики, які відображаються на панелі інструментів в області годин. Тут ви побачите іконку, що позначає USB-вхід. Саме ця іконка вам знадобиться при завершенні роботи з флеш-картою. Так, закінчивши всі операції з пристроєм, що не висмикуйте його з порту ПК. Клікніть по вищеописаному ярлику правою кнопкою мишки і дочекайтеся появи діалогового вікна. У вікні, клікніть по опції «Безпечне вилучення пристрою». Як тільки флеш- карту можна буде витягнути з USB-порту, комп'ютер повідомить вас про це. До цього ж моменту витягувати флешку не рекомендується.