Як повітря впливає на наше життя.

Кисень є одним з необхідних елементів життєдіяльності людини. Саме тому від якості повітря залежить тривалість нашого життя. Без кисню людина не отримував би таких необхідних будівельних мікроелементів, тепла та енергії, які потрібні для оптимальної роботи всіх систем організму.
Інструкція
1
Ще з давніх часів люди звертали увагу на сприятливий вплив лісового, гірського і морського повітря. Це можна пояснити тим, що в даних місцевостях частки кисню іонізовані негативно, що приносить користь організму. Саме тому при частих головних болях, нездужання фахівці рекомендують прогулянки на свіжому повітрі. В окрузі лісу кисень не такий забруднений, як в міському середовищі. Досить 20-30 хвилин в день корисних прогулянок, і про погане самопочуття можна забути.
2
В даний час відбувається стрімке забруднення навколишнього середовища. На це впливає безліч чинників. Потрапляють в атмосферу шкідливі хімічні речовини скорочують термін життя людини. Інтенсивність забруднення повітря залежить і від близькості до мережі доріг, різним промисловим підприємствам. Подібна ситуація спровокувала впровадженню кисневої терапії. У багатьох містах відкриваються спеціальні бари, де можна подихати свіжим повітрям і випити кисневого коктейлю. Але жодна терапія не замінить проживання поруч з горами, лісами або морем. Там, де повітря дійсно чистий.
3
Говорячи про погану екологію, мало хто замислюється про чистоту повітря у власній оселі. Адже в квартирі людина проводить більшу частину свого життя. Повітря в приміщенні може стати джерелом безлічі захворювань: поганого самопочуття, безсоння і т.д. Нежить, хвороби очей, алергія, головні болі - далеко не повний перелік неприємностей, які можуть підстерігати у власному будинку. Щоб уникнути подібних проблем, фахівці рекомендують регулярно провітрювати приміщення, проводити вологе прибирання. При цьому не варто забувати протирати вологою ганчіркою меблі. Систематично слід чистити матраци, ковдри та подушки. Тільки сама людина може подбати про себе і своїх близьких.