Як робити зачіску з пов'язкою.

Зачіска з пов'язкою в грецькому стилі виглядає дуже елегантно і стильно. Вона відмінно підходить в якості варіанту на кожен день і чудово виглядає в урочистих випадках.
Вам знадобиться
  • - пов'язка;
  • - гребінець;
  • - шпильки;
  • - лак для волосся;
  • - плойка.
Інструкція
1
Добре розчешіть волосся. Попереду над чолом зробіть прямий проділ довжиною 3-4 см. Відокремте частину волосся на маківці, злегка начешіть їх знизу і зачешіть волосся назад - це додасть зачісці об'єм і пишність.
2
Одягніть пов'язку для волосся. Вона повинна розташовуватися на відстані приблизно 3 см від лінії росту волосся.
3
Відокремте невелике пасмо волосся справа зверху і закрутіть її в джгут по напрямку до голови. Після цього заведіть пасмо над пов'язкою і Протягніть її всередину, потягнувши пасмо вниз. До отриманої пасма приєднаєте ще одну невелику пасмо і знову протягніть її вниз.
4
Повторюйте процедуру, поступово приєднуючи пасма, поки не дійдете до самого низу. Виконайте ті ж дії з лівої сторони, спочатку закрутивши джгут і поступово обертаючи волосся навколо пов'язки.
5
Після того як волосся з обох боків будуть закручені навколо пов'язки, залишаться вільні пасма. Зберіть решту волосся і акуратно сховайте їх всередину зачіски, піднявши їх знизу вгору - під валик, утворений навколо пов'язки.
6
Поправте волосся навколо пов'язки, обережно підтягнувши все вибиваються з валика пасма, щоб зачіска виглядала красиво і акуратно. Виділіть кілька пасом над чолом і навколо особи. Це додасть зачісці завершеності. Пасма можна завити на плойку або залишити прямими.
7
Закріпіть результат шпильками, щоб зачіска з пов'язкою добре трималася. Оскільки волосся, загорнуті навколо пов'язки, виглядають досить об'ємно, шпильок видно не буде. Після цього зафіксуйте зачіску лаком для волосся, розпорошуючи його на відстані витягнутої руки - так зачіска буде виглядати максимально природно.
Зверніть увагу
Щоб зачіска з пов'язкою в грецькому стилі виглядала більш об'ємною, обертаючи пасма волосся навколо пов'язки не затягуйте їх слушком туго.
Корисна порада
Для щоденного варіанта підійде звичайна однотонна пов'язка, для урочистих випадків використовуйте пов'язку, прикрашену бісером або стразами.
Пов'язки знову в моді. Після неймовірної популярності в дев'яності роки минулого століття, вони були забуті на кілька років. Тепер хустки, стрічки, ремінці повертаються, дозволяючи модницям споруджувати більше красивих стильних зачісок.
Інструкція
1
«Грецька» укладання робить головку акуратною і виглядає неймовірно стильно. Найпростіше її зробити тим, у кого волосся не нижче плечей. Для створення зачіски вам знадобиться стрічка, пов'язка, ремінець і лак для волосся. Спочатку розділіть волосся на прямий проділ і окропити їх лаком. Потім надіньте пов'язку так, щоб вона проходила по центру лоба. По черзі, починаючи з скроневих пасом, завертайте волосся за пов'язку кінцями всередину. Закрутіть волосся по всій голові. Щоб валик був однаковим по всьому периметру, ззаду укладайте локони за допомогою дзеркала. Закріпіть готову укладку лаком.
2
Накрутите волосся на великі бігуді або плойку так, щоб вийшли великі м'які хвилі. Робиться це для того, щоб створити хороший обсяг. Підніміть локони вгору і закрутіть їх у джгут над шиєю. Закріпіть його шпильками. Пасма у особи випустіть вперед так, щоб вони закривали вилиці. Одягніть пов'язку або діадему. Вийде дуже елегантна пишна зачіска.
3
Зробіть високий пучок на потилиці. Для цього зберіть волосся в хвіст, трохи начешіть їх і оберніть кінчик хвоста навколо гумки. Закріпіть пучок лаком. Одягніть пов'язку так, щоб вона проходила по волоссю між лобом і пучком. У цій зачісці краще виглядають широкі стрічки або пов'язки з декором з боку.
4
Для дівчат з короткими стрижками також існує укладання з пов'язкою. Щоб її створити, начешіть волосся біля коріння, щоб вони стали більш об'ємними. Обробіть лаком. Пасма на лобі і скронях трохи підкрутіть знизу і покладіть на обличчя. Пасма закріпіть гелем, щоб вони тримали чітку форму. Зверху надягніть пов'язку з об'ємним квіткою або штучними каменями. Ця укладання в стилі тридцятих років підійде дівчатам з будь-якою формою обличчя.
Корисна порада
Щоб атласна пов'язка не сповзала, пришийте з боку, що прилягає до лоба, смужку з бавовняної тканини. Вона більш шорстка і утримуватиме пов'язку, зберігаючи укладку на довгий час.