Як бути Дідом Морозом.

Дід Мороз - безумовно, головний герой головного свята в році. Жодна ялинка не повинна обійтися без Діда Мороза, але увійти в цю роль, щоб порадувати близьких, нелегко. Для цього знадобиться не тільки зшити костюм і завчити урочисту промову, але і створити психологічний настрій, відповідний святковій атмосфері Нового року.
Вам знадобиться
  • - червоний халат
  • - щільна червона тканина
  • - вата або штучне хутро
  • - дощик для ялинки
  • - дерев'яна палиця
  • - кольоровий папір
  • - клей ПВА
  • - скотч
  • - готовність веселити дітей
Інструкція
1
Щоб бути справжнім Дідом Морозом, подбайте про відповідний зовнішньому вигляді. Для цього знайдіть довгий червоний халат або зшийте його з будь-якої достатньо щільною (щоб не просвічувала) червоної матерії. По краях подолу, рукавів і коміра нашейте широку смугу вати або, якщо є, хутра. В якості пояса використовуйте широку смугу тканини, прикрашену ялинковим дощиком. На халат Діда Мороза з того ж дощику для ялинки нашейте або приклейте сніжинки.
2
Виготовте посох Діда Мороза, взявши довгу палицю (наприклад, від швабри) і оклеив її кольоровим папером. Зверху на папір намотайте ялинковий дощик і закріпіть його скотчем на ціпку. При бажанні до костюму зшийте рукавиці того ж кольору, що й шуба. На тильній стороні рукавиць вишийте сніжинки. Крім того, з такої ж тканини і тим же самим способом зшийте мішок, де будуть лежати подарунки.
3
Із залишків матерії і вати зробіть шапку. Виріжте 4 широких трикутника і зшийте їх разом, щоб вийшов купол. По краях шапки нашейте вату або хутро. На вільні місця нашейте маленькі сніжинки. Бороду Діда Мороза зробіть з вовни або вати. Почніть з того, що з тонкої тканини зробіть викрійку бороди, прорізавши в ній отвір для рота. Використовуючи клей ПВА, на тканину наклейте дрібні шматочки вовни або вати. До вийшла бороді пришийте гумку.
4
Зібравши костюм, починайте готувати програму виступу. Якщо ви володієте музичним інструментом, підготуйте до виконання пісеньку "У лісі народилася ялиночка". Крім того, підготуйте мова для глядачів, в залежності від того, будуть це діти або дорослі. Мова повинна бути чіткою, гучної і плавною. Заздалегідь приготуйте кілька конкурсів, за результатами яких ви будете вручати подарунки.
5
Увійшовши до приміщення, привітайте всіх присутніх і урочисто оголосіть про своє прибуття. Пошліться на довгу дорогу і попросіться присісти відпочити. В першу чергу звертайтеся до дітей, намагаючись розташувати їх до себе. Поскаржтеся на старість і попросіть діточок розважити вас - прочитати вірші або провести хоровод. Під час цих дій награвати мелодію на музичному інструменті або наспівуйте її. Після закінчення виступу, похваліть дітей, викличте їх по іменах і вручите їм подарунки. Побажайте їм всього хорошого й ідіть, пославшись на інші справи.