Як правильно варити молоко. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Молоко є ідеальним живильним середовищем для мікроорганізмів. У нього можуть потрапити хвороботворні бактерії, які здатні викликати важкі захворювання. Щоб цього уникнути, молоко потрібно варити, при цьому небезпечні мікроорганізми гинуть.
Інструкція
1
Приготуйте спеціальну алюмінієву каструлю, що має товсте дно. Використовуйте її тільки для варіння молока, оскільки гаряче молоко поглинає запахи різних продуктів.
2
Щоб молоко не підгоріло, сполосніть каструлю холодною водою. При цьому утворюється тонка водяна плівка, і молоко не стикається зі стінками і дном каструлі. Щоб уникнути підгоряння молока, можна покласти в нього трохи цукру або змастити дно і стінки каструлі вершковим маслом.
3
Варіть молоко на слабкому вогні. Потрібно стояти біля плити і періодично його помішувати. При появі на поверхні молока невеликих бульбашок, стежте за ним дуже уважно. Як тільки пінка з бульбашок почне підніматися, вимкніть вогонь і зніміть з плити каструлю.
4
Щоб приготувати топлене молоко, зваріть його, накрийте кришкою і тримайте 6-7 годин в теплому місці. Пряжене молоко можна приготувати в мультиварці, для цього залийте в мультиварку молоко і готуйте його в режимі «Гасіння» 6 годин.
5
Дотримуйтесь правил і при варінні згущеного молока. Покладіть банку згущеного молока, зроблену за ГОСТ, в глибоку каструлю. Налийте в каструлю холодну воду, поставте посуд на плиту і доведіть воду до кипіння. Потім вогонь зменшите і залиште варитися згущене молоко на повільному вогні протягом 2-х годин.
6
Слідкуйте за тим, щоб банку зі згущеним молоком була повністю занурена у воду. При необхідності доливайте в каструлю гарячу воду. Холодну воду лити не можна. Після закінчення 2-х годин варіння злийте воду і дайте банку охолонути.
Зверніть увагу
Якщо молоко все-таки трохи підгоріло, перелийте його відразу ж в інший посуд, покладіть в нього трохи солі і швидко охолодіть. У цьому випадку в молоко не буде неприємного присмаку.
Корисна порада
Щоб варене молоко довше зберігалося, швидко охолодіть його. Для цього помістіть каструлю з молоком в ємність з холодною водою. Можна додати в молоко цукор - 1 чайну ложечку на 1 літр.