Таблиця сумісності продуктів при роздільному харчуванні.

Теорія роздільного харчування полягає в наступному: якщо прийняти в їжу одночасно несумісні продукти, затрудняється їх перетравлення. А при правильному вживанні продуктів поживні речовини будуть своєчасно окислюватися, добре засвояться організмом і не відкладуться в жир.

У чому полягає теорія роздільного харчування

Відповідно до теорії роздільного харчування, продукти, які містять, в основному, вуглеводи (крупи, хліб, картопля та інші), несумісні з білковими продуктами (м'ясо, молочні продукти, яйця). Окремо існує нейтральна група, до неї відносяться овочі, фрукти, сметана та ін. Їх можна вживати в їжу і з продуктами, що містять білки, і з продуктами, що містять вуглеводи. Щоб швидко визначити сумісність продуктів при роздільному харчуванні, була розроблена спеціальна таблиця. Вона допомагає навчитися харчуватися правильно і з користю для організму. Перша графа таблиці найбільш важлива, на неї потрібно звернути особливу увагу: вона містить список допустимих продуктів. У першому рядку зазначений порядковий номер, що відповідає номеру продукту харчування зі списку. Знаки «+» і «-» у таблиці показують, чи є дані продукти сумісними. Цифра «0» означає, що подібне поєднання продуктів всього лише допустимо.

Сумісність продуктів в роздільному харчуванні

Як випливає з таблиці, м'ясо всіх видів поєднується з зеленими і некрохмалистими овочами, подібне поєднання допомагає організму нейтралізувати негативні властивості тваринних білків , сприяє їх переварюванню.
Для вживання в їжу м'ясо, риба, птиця обов'язково повинні бути пісними: перед термообробкою видаліть з них весь зовнішній жир.
Зернобобові при поєднанні з іншими продуктам вимагають великої уваги. Вони поєднуються з жирами, як крохмалі. Як джерело рослинного білка, їх добре вживати з крохмалистими овочами та зеленню. Для гарного засвоєння вершкового масла потрібні зелені і некрохмалисті овочі, хліб, крупи і картоплю. Рослинна олія відмінно поєднується з овочами. Дієтологи рекомендують уникати цукру і кондитерських виробів, вони погіршують виділення шлункового соку. Якщо їх є з іншою їжею, вони викликають бродіння в шлунку, знижують його моторику. Солодкі продукти можуть викликати печію, призводять до запорів і гастритів. А якщо їжа загниває, вона отруює організм.
Мед в цій таблиці не входить в категорію цукрів, так як він надходить у кров вже через двадцять хвилин після вживання, не навантажуючи печінку.
Помідори в таблиці віднесені до розділу кислих фруктів, оскільки вони містять велику кількість яблучної, щавлевої і лимонної кислоти. Продукти, що містять кислоти, потрібно їсти в різний час з білкової і крохмалистою їжею. Будь-які фрукти рекомендується їсти окремо від інших продуктів, оскільки вони засвоюються не в шлунку, а в кишечнику. Їх їдять за 15-20 хвилин до вживання іншої їжі. При неправильному вживанні вони починають бродити у шлунку і втрачають свої корисні якості.