Як вибрати недорогу і функціональну соковижималку.

Соковижималка - одна з найнеобхідніших речей у тому будинку, де є діти, і в будь-якій сім'ї, де піклуються про своє здоров'я. Тільки фреші соки містять ту ж кількість корисних речовин, які містили овочі і фрукти. Щоб повністю забезпечити потребу вашої родини в свіжому соку, цей кухонний прилад може бути і недорогим, але краще, якщо при цьому він буде ще і функціональним.

Що важливо знати, вибираючи соковижималку

Для початку визначтеся, які соки ви будете пити. В тому випадку, коли вибір обмежиться мандариновим, лимонним, апельсиновим і грейпфрутовим, вам буде цитрусової соковижималки, особливістю якої буде гранований конус, який при обертанні вичавлює сік з половинки цитрусового плода, притиснутою до нього зрізом. Вартість таких кухонних пристосувань, розрахованих на швидке приготування стаканчика соку, складе кілька сотень рублей.В тому випадку, коли асортимент фруктів і овочів буде широким, буде потрібно придбати хорошу універсальну соковижималку, що має і деякі додаткові функції. Ціна такої соковижималки буде вище, але її можливості будуть значно ширшим. Огляди та відгуки покупців, опубліковані в інтернеті, дозволяють визначити необхідний і достатній набір функцій для цих приладів.
Чим більше об'єм резервуара для макухи, тим рідше його потрібно буде чистити в процесі віджиму соку.

Вибір цитрусових соковижималок

Дешево можна купити механічну цитрусову соковижималку, але її вартість цілком порівнянна з недорогими електричними моделями. З урахуванням того, що внутрішня частина цитрусових плодів досить м'яка, 25-30 Вт цілком вистачає для продуктивної роботи соковижималки, тому немає необхідності купувати більш потужну, а, отже, і більш дорогу. У ціновій категорії до 1 тисячі рублів можна вибрати прилади, вмикаються при натисканні на конус, що мають реверсний режим і регулятор кількості м'якоті, що додається в сік. При виборі зверніть увагу, щоб дно глечика було оснащено гумовими присосками для більшої стійкості. Цього функціонала цілком вистачить для того, щоб вам було зручно і приємно користуватися соковижималкою.
Вибираючи соковижималку, віддайте перевагу моделям, глечик для збору соку яких має більший обсяг.

Вибір недорогих універсальних соковижималок

Оскільки ці прилади призначені для обробки як твердих, так і м'яких овочів і фруктів, краще, щоб універсальна соковижималка мала хоча б дві швидкості. Що стосується потужності, то 200-500 Вт буде достатньо для якісного віджимання. Перевірте, щоб в комплект входив прес для цитрусових, пресовий спосіб віджиму дозволяє вичавити з апельсина набагато більше соку. В комплект повинна входити спеціальна щітка для очистки центрифуги, а підставка приладу - мати прогумоване підставу для стійкості. Не будуть зайвими металевий сітчастий микрофильтр і система прямої подачі соку. Соковижималка з такими функціями коштуватиме близько 2-х тисяч рублів.