Як змінити головну сторінку в Wordpress. Як в wordpress змінити по.

Wordpress - популярна система управління сайтами (CMS). Вона дозволяє гнучко налаштувати параметри сайту і створити інтернет-проект середньої складності. Однак даний движок має безліч налаштувань, в яких початківець користувач може просто заплутатися.
Вам знадобиться
  • - FTP-клієнт.
Інструкція
1
Головна сторінка в Wordpress являє собою елемент, на якому відображаються всі опубліковані записи або анонси до них. Якщо ви хочете створити на ній тільки навігаційні елементи і відображати статичне вміст, а список записів публікувати на іншій сторінці, перейдіть в панель адміністратора (http://ваш_сайт/administrator/) і виберіть розділ «Сторінки» - «Додати нову».
2
Впишіть назву нової сторінки і вставте необхідне вміст. Після необхідних налаштувань натисніть кнопку «Опублікувати». Таким же чином створіть ще одну сторінку, де ви хочете відображати все активний вміст.
3
Перейдіть в пункт «Параметри» - «Читання». У вікні налаштувань виберіть «Статична сторінка». Для пункту «Головна сторінка» виберіть назву першої створеної сторінки в попередньому кроці. Для «Сторінка записів» виберіть другий параметр.
4
Щоб відредагувати шаблон головної сторінки, також можна самостійно змінити потрібні параметри в коді. За порядок виведення елементів відповідає файл index.php. Скачайте його до себе на комп'ютер за допомогою FTP-клієнта, панелі управління хостингом або відкрийте безпосередньо через «Редактор коду» в WordPress. Усі записи відображаються блоками

, кожен з яких має певне призначення і налаштування. Наприклад, відповідає за відображення інформації про сайт і заголовків. Детальніше список всіх можливих параметрів наводиться в документації до движку. Після внесення змін не забудьте завантажити відредагований файл назад на хостинг за допомогою програми для роботи з FTP.

Зверніть увагу
Якщо після твори налаштувань головна сторінка не відображається, перевірте правильність зазначених параметрів і обновіть сторінку. Залежно від версії движка назва згаданих пунктів налаштувань може змінюватися.