Вибираємо іграшки для хлопчиків.

Яку іграшку купити для хлопчика? Вибір в магазинах настільки великий, що буквально розбігаються очі. Замислюючись про покупку подарунка, варто орієнтуватися на зрости переваги дитини. Але є й універсальні варіанти.

Зброя, техніка, конструктори - перевірено і надійно

Ви можете придбати традиційну іграшку у вигляді зброї - холодної або вогнепальної. Адже хлопчик це майбутній чоловік, а будь-який чоловік потенційний воїн, що вміє поводитися зі зброєю. Тим більше, що вибір таких іграшок дуже широкий. Іграшкову зброю краще не дарувати зовсім маленьким дітям, віком до 4 років.
Бажано також утриматися від покупок пневматичної зброї: пластикові кульки летять з досить великою швидкістю і при попаданні в око можуть завдати серйозної травми.
Великою популярністю користуються іграшки у вигляді найрізноманітнішої техніки. Тут і машинки (легкові та вантажні), і всілякі всюдиходи, і літаки, і гелікоптери. Для малюків у віці до 5 років найкраще підійдуть прості автомобілі, наприклад, грузовички, в кузові яких можна перевозити будь-які дрібні предмети, а після 6 років їм можна купувати та радіокеровані моделі техніки. Також ви можете придбати цікаву іграшкову субмарину для купання. Хороша іграшка для хлопчика - конструктор. У віці до 1,5 років йому найкраще підійде набір з декількох великих різнокольорових пластмасових або дерев'яних кубиків, а також пірамідка. Вони дуже корисні для виховання терпіння, посидючості, а також для розвитку моторики, координації двіженій.Малиші також дуже люблять набори всесвітньо відомого виробника LEGO. Красиві, нові, яскраві, виконані на дуже високому рівні, вони по-справжньому захоплюють маленьких «будівельників». Особливо люблять хлопчики набори LEGO, що імітують замки, піратські кораблі, будівлі поліції, пожежної частини тощо
Однак через велику кількість дрібних деталей такі набори не слід давати дітям молодше 3-х років.

Як бути, якщо хлопчик любить НЕ хлопчачі іграшки?

Деякі батьки, а також бабусі й дідусі, приходять в замішання (а іноді в самий справжній страх), якщо раптом маленький хлопчик байдужий до таких традиційних іграшок, як зброя, конструктори або машинки, і вважає за краще грати з м'якими іграшками, а то й зовсім з ляльками. Їм здається, що це неправильно, що так не повинно бути. Буває, що у дитини забирають його улюблених зайчиків, ведмедиків і ляльок і буквально змушують брати в руки пістолет або вантажівка. Але так чинити не можна! У більшості випадків тривоги дорослих безпідставні. Діти дуже люблять рольові ігри, саме тому їх тягне до ляльок. Граючи в такі іграшки, вони приміряють на себе роль батька.