Як скасувати відправку.

Напевно з вами був такий випадок, коли відправлене вами лист пішло до адресата через безглузду випадковість. Приміром, ви випадково додали зайвого адресата або вказали всіх, крім одного, але хотіли відправити лист всім одночасно. Якщо ви використовуєте в повсякденній роботі пошту від Google - Gmail, то у вас є можливість повернути цей лист назад, за умови, що його ще не прочитали. Інакше його не за чим буде повертати.
Вам знадобиться
  • Поштова служба Gmail.
Інструкція
1
Для того, щоб повернути невдало відправлений лист, необхідно увійти в акаунт Gmail. Зробити це можна на головній сторінці сайту Google. У правому верхньому куті є кнопка «Увійти». Натисніть її.
2
В сторінці введіть свої реєстраційні дані: «Електронна пошта» та «Пароль». Можете поставити галочку напроти пункту «Залишатися в системі», якщо за цим комп'ютером крім вас ніхто не працює. Натисніть кнопку «Увійти».
3
На новій сторінці ви побачите основне вікно вашої поштової скриньки. Натисніть кнопку «Налаштування».
4
На сторінці, з налаштуваннями поштової скриньки, виберіть пункт «Експериментальні функції».
5
На новій сторінці буду відображені всі додаткові можливості сервісу Gmail. Якщо ви не були жодного разу в цьому розділі, то багато що упустили. Цих доповнень тут багато. Вам необхідно вибрати пункт «Скасувати відправку письма» - поставити позначку навпроти пункту "Включити" - в самому верху сторінки натисніть «Зберегти зміни».
6
Ви переміститеся на головну сторінку вашої пошти. Натисніть ще раз кнопку «Налаштування» - знайдіть недавно доданий доповнення - змініть значення з 10 секунд на 30 секунд. Півхвилини цілком вистачить на скасування відправки повідомлення.
7
Після настройки цього доповнення, ви можете перевірити його роботу. Напишіть довільного листа, можна на свою електронну адресу - натисніть відправити - вгорі сторінки з'явиться 2 посилання: «Скасувати» і «Лист відправлено». Для скасування відправлення листа скористайтеся натисканням на посилання «Скасувати» - перед вами відкриється вікно редактора вашого останнього повідомлення.