Правила етикету при вживанні їжі.

Існують основні правила етикету при вживанні їжі, які рекомендується дотримуватися, перебуваючи в ресторані або в гостях. При дотриманні цих правил також потрібно знати, які столові прилади використовують при вживанні страв.

Як вживати перші страви і закуски в ресторані

Використовуйте за столом для різних страв спеціальні столові прилади: вилку і ніж. Якщо один з них випадково впаде на підлогу, ні в якому разі не піднімайте його, а попросіть офіціанта принести чистий столовий прилад. Чи не ріжте хліб ножем, відламують маленькі шматочки. Закуски їдять за допомогою спеціальної закусочної виделки і ножа. Паштет намазують на хліб тільки перебуваючи в сімейному колі. За правилами етикету в інших випадках його потрібно їсти, відокремлюючи шматочки виделкою. Їжте шинку за допомогою ножа і виделки, а не викладайте її на хліб на манер бутерброда. Щоб правильно їсти суп, потрібно його «черпати» ложкою від себе, а не навпаки. Тримайте ложку таким чином, щоб великий палець був зверху на її ручці, як би трохи притримуючи її. Набирайте в ложку стільки рідини, скільки можна донести до рота, нічого не розплескати. Якщо в супі є фрикадельки і галушки, спочатку потрібно з'їсти рідку складову такого супу, а потім - тверду, використовуючи ту ж ложку, якою ялини суп (а не інші столові прилади).
Вважається некультурним помішування першої страви ложкою, щоб воно охололо. Рекомендується просто трохи почекати.
Незалежно від того, був з'їдений весь суп чи ні, залиште ложку в тарілці. Якщо бульйон або суп був поданий в чашці, його потрібно пити. Ложкою потрібно користуватися тільки для того, щоб дістати грінки, шматочки м'яса, яйце.

Правила етикету при вживанні других страв та десертів

Гарячі м'ясні страви їжте за допомогою столової виделки і ножа. Всю рибу, як в гарячому, так і в холодному вигляді, їдять тільки виделкою. До риби можуть бути подані спеціальні прилади - лопатка і вилка. У цьому випадку візьміть лопатку в праву руку, вилку тримаєте в лівій. Притримуючи виделкою шматочок риби, лопаткою відокремте її від кістки. Якщо до риби були подані дві вилки, використовуйте праву для відділення кісток, а лівою виделкою відправляйте шматочки страви в рот.
Ніж при вживанні рибних страв використовують тільки для маринованого оселедця.
Птицю і дичину їжте за допомогою ножа і вилки. При розрізуванні такої страви не прикладайте великих зусиль, так як при цьому шматочок може вискочити з тарілки. Іноді допускається їсти руками раків, спаржу, курчати-табака. Не прийнято різати ножем всі овочі і картоплю, при їх вживанні використовуйте тільки вилку. За допомогою ножа можна надрізати поджаристую шкірку. Використовувати ніж і виделку за правилами етикету потрібно і для бутербродів. Щоб їх приготувати, покладіть на тарілку хліб і масло, потім акуратно притримуючи хліб кінчиками пальців, намажте бутерброд. Класти хліб на долоню не прийнято. Після того, як бутерброд буде намазав маслом, візьміть виделкою ковбасу, сир або інші інгредієнти. Потім розріжте готовий бутерброд на шматочки і з'їжте. Таким же способом потрібно їсти хліб (та інші хлібобулочні вироби) з варенням або джемом. Для десертних страв (морозива, пудингів і т.д.) використовуйте десертну ложку. Фрукти потрібно розрізати і є, наколюючи шматочки на вилку.