Як оригінально відзначити день народження.

День народження - це час підбиття підсумків чергового прожитого року. Іменинник згадує свої вчинки за минулий рік, важливі події, що вплинули на його долю, загадує бажання і готується виконати майбутні мрії. Щоб налаштувати себе на хорошу хвилю і повірити в успіх наступного року, закінчення поточного потрібно відсвяткувати в оригінальній обстановці.
Інструкція
1
Позначте день народження наодинці з самим собою. Не запрошуйте друзів, які не кличте родичів, просто приготуйте або купіть що-небудь смачне і з'їжте будинки, запиваючи улюбленим напоєм. Запаліть свічку, загадайте одне-єдине бажання на майбутній рік і задуйте її.
2
Здійсніть що-небудь неординарне. Якщо ви боїтеся висоти, стрибну з парашутом. Якщо боїтеся глибини - поплавайте під водою. В цьому випадку вам не обійтися без підтримки близької людини, так що запросите на свято одного або декількох друзів, які підтримають вас.
3
Разом з компанією зробите подорож. Куди завгодно: в сусіднє місто, на інший край країни, в ліс, в тайгу, - словом, в будь-яке місце, де ви і ваші супутники ще жодного разу не були.
4
Зробіть бал-маскарад. Запропонуйте гостям одягнутися в казкових персонажів. Наряди самі по собі створять оригінальну атмосферу свята, а якщо ви ще складете невеликий сценарій з конкурсами, свято запам'ятається і вам, і вашим гостям надовго.