Як вибрати mp3-плеєр.

На ринку представлений великий вибір mp3-плеєрів: від зовсім простих моделей до компактних мультимедійних станцій. Знайти потрібний пристрій не проблема. Головне - визначитися з цілями, для яких ви будете використовувати пристрій.
Інструкція
1
Визначтеся з типом плеєра. Якщо ви хочете тільки слухати музику, вам підійде найпростіший mp3-плеєр. В найдешевших моделях навіть відсутній дисплей, і багатьом він дійсно не потрібен. Якщо ви формуєте невеликої плейлист для плеєра за комп'ютером і прекрасно знаєте, в якому порядку йдуть пісні, або слухаєте музику альбомами, дисплей вам не знадобиться. Тим же, хто завантажує на плеєр велику колекцію музики, і хоче мати можливість без зусиль знайти в своїй музичній бібліотеці будь-яку пісню, без дисплея не обійтися. Нарешті, комусь недостатньо музики на плеєрі, для них виробники підготували більш дорогі моделі, які за своєю функціональністю наближені до смартфонам, з їх допомогою ви можете переглядати зображення, відео, виходити в інтернет, читати електронні книги.
2
На функціональність плеєра впливає і тип використовуваної пам'яті. Мp3-плеєри з флеш-пам'яттю - це дуже прості пристрої, які можуть працювати без підзарядки тривалий час, але розмір їх пам'яті зазвичай не більше 16 Гб. Жорсткі диски зазвичай використовуються в багатофункціональних плеєрах, такі пристрої набагато могутніше, але працюють без підзарядки набагато менше. Вибираючи плеєр по ємності, враховуйте ваші пріоритети. Якщо ви збираєтеся дивитися на плеєрі фільми і тримати величезну колекцію музики - беріть більш ємний плеєр, бажано з можливістю встановлення додаткової карти пам'яті.
3
Зверніть увагу на підтримувані плеєром формати. Навіть якщо ви збираєтеся тільки слухати музику, вам все одно потрібно переконатися, що плеєр підтримуватиме основні музичні формати, в тому числі і формати, що стискають файл без втрат якості, наприклад, FLAC.
4
Переконайтеся, що в плеєрі вбудовані всі потрібні вам додаткові функції, адже деякі користувачі не можуть обійтися без диктофона, wifi або bluetooth модулів, можливості слухати радіо, сенсорного екрану.