Як визначити що я з себе представляю.

Людська життя не проста. На кожному її етапі, людина поводиться по-різному. Отже, його характер, поведінку і манери змінюються з часом. У певні моменти життя, людина може бути різними особистостями. Відповісти на таке питання об'єктивно людині завжди важко. Вкажемо декілька основоположних принципів, які зможуть допомогти в такій нелегкій питанні.
Інструкція
1
Щоб людині визначити, що він із себе представляє, необхідна щирість. Справа в тому, що особистість схильна завищити або занизити деякі свої переваги і недоліки. Величезну роль відіграють характер і всілякі комплекси. Саме вони не дають людині об'єктивно оцінити себе. Це і є друга складова оцінки особистості. Необхідно на час позбутися від стримуючих факторів і дати тверезу оцінку.
2
Допомога друзів і близьких може виявитися найважливішою. Такі люди можуть сказати про вас більше, ніж ви можете помітити. Але оцінюйте ситуацію об'єктивно. Якщо ви не згодні з думкою одного, то попросіть привести життєві приклади з вами, які підтвердять його слова. Людина, що не зможе привести доказів своїх слів, може вас просто вводити в оману.
3
Людина являє собою сукупність внутрішніх і зовнішніх факторів. До внутрішніх можна віднести думки, почуття, емоції, характер, темперамент. Зовнішні чинники - це вчинки, ставлення до людей, поведінка в різних ситуаціях, здатність до розуміння і виручці. Таким чином, людина повинна співвідносити себе по цих двох факторів. Тут і починається різного роду «осічки». Людина починає прибріхувати в тому чи іншому випадку. Пам'ятайте, що ви обманюєте тільки себе. Намагайтеся бути максимально об'єктивними.
4
Починати оцінку потрібно з внутрішніх факторів. Зовнішнє вираженні цих факторів - є наші вчинки. Максимально опишіть свій характер, темперамент, емоційне середовище. Ви повинні розписати те, що знаходиться у вас всередині. Весь ваш внутрішній світ повинен бути описаний повністю і детально. Точно також і з вчинками. Як би ви вчинили в тій чи іншій ситуації? Чи можна на вас сподіватися? Чи надійні ви? Складайте повний портрет вашої особистості. Відповідаючи на власні питання, розкриваючи свої боку, ви вже визначте, що з себе представляєте.