Як витягти аудіо з відео.

Коли ви дивитеся фільм або відеозапис і вам подобається якась мелодія, але назва і її виконавця визначити не вдається, на допомогу приходять програми для роботи з відео. Витягти аудіо-доріжку з відеофайлу можна за допомогою будь-якого відеоредактора. А після цього можна записати її в форматі, відтворюваному як на комп'ютері, так і за допомогою портативного пристрою.
Інструкція
1
Для витягання аудіо з відеофайлів можна скористатися практично будь-яким платним або безкоштовним відеоредактором. Серед безкоштовних утиліт можна відзначити Movavi Конвертер, Free Video to Audio Converter, AoA Audio Extractor, Free Video to MP3 Converter. Встановіть потрібну програму, попередньо скачавши його з сайту розробника і запустивши на комп'ютері.
2
У вікні програми виберіть файл для конвертації натисканням на кнопку «Додати» або за допомогою меню File - Open. Різні програми можуть підтримувати різні файли, проте в основному всі програми дозволяють працювати з mp4, avi і wmv форматами. Виберіть потрібний файл відео, з якого потрібно витягти мелодію, і натисніть Ok. Варто зауважити, що деякі конвертери дозволяють обробляти відразу декілька відеофайлів.
3
Задайте потрібний фрагмент, з якого потрібно витягти відео, у вікні програми за допомогою спеціальних повзунків і клавіш управління відеоплеєром. Виберіть опцію «Обрізати» або «Зберегти виділений фрагмент», щоб вирізати зайве відео та звук. Деякі програми працюють з профілями конвертації, що дозволяють зберігати аудіо в різних форматах. Виберіть найбільш підходящі вам опції і натисніть «Вирізати» або «Зберегти», залежно від обраної програми.
4
Якість отриманої мелодії безпосередньо залежить від якості аудіо, яке було вбудовано в відео. Якщо доріжка була неякісною, краще її зробити не вийде без використання додаткових інструментів. Ви можете зробити обрізку та редагування потрібного аудіофайлу прямо в використовуваної програми.
Корисна порада
Багато конвертери дозволяють зберігати аудіо в різних форматах. Серед найбільш універсальних, які підтримуються більшістю сучасних пристроїв, є mp3, wav, aac, ogg і wma. Сконвертировать файл в один з цих форматів ви зможете відтворити його практично на будь-якому мобільному гаджеті.