Нурофен: інструкція із застосування.

«Нурофен»? це лікарський препарат, який надає виражену знеболюючу, жарознижуючу та протизапальну дію. У більшості випадків він добре переноситься організмом, а тому призначається і дорослим, і дітям віком від трьох місяців.

Показання до застосування «Нурофен»

Згідно з інструкцією, «Нурофен» можна застосовувати при таких захворюваннях і станах: - артрит; - різні види болю (м'язова, головний, зубний, менструальний, ревматичний і т.д.); - мігрень; - невралгія; - спортивні травми; - розтягування і інші пошкодження зв'язок; - гострі респіраторні та інші інфекційні захворювання, що супроводжуються високою температурою; - поствакцинальні реакціі.Также «Нурофен» допомагає при похмільного синдрому, нормалізує самопочуття при лихоманці (в тому числі неясного генезу), покращує стан у післяопераційний період. Препарат продається без рецепта, а тому при наявності показань та при попередньому ознайомленні з інструкцією може використовуватися без призначення лікаря. Консультація фахівця потрібно лише в тому випадку, якщо лікування не допомагає протягом 3-5 діб.
Є ряд ситуацій, коли звернутися до лікаря бажано до початку прийому «Нурофен». Це гіперчутливість до ацетилсаліцилової кислоти (аспірину) та іншим аналогічним засобам, захворювання шлунково-кишкового тракту, вік до року і алергія.

Дозування «Нурофен»

«Нурофен» випускається у формі гелю для зовнішнього застосування, шипучих таблеток для приготування напою, суспензії і ректальних супозиторіїв для дітей, а також таблеток, вкритих оболонкою.
«Нурофен» заборонений до застосування за наявності індивідуальної непереносимості, серцевої недостатності, виразковій хворобі шлунка і важких захворюваннях крові (порушення згортання, лейкопенія і т.д.).
Гель «Нурофен» можна використовувати дорослим і дітям, які досягли 12-річного віку. Препарат слід нанести на область найбільшої хворобливості і масажними рухами втерти в шкіру. Для разового застосування потрібно смужка гелю довжиною 4-10 см. Використовувати «Нурофен» в даній формі можна не частіше, ніж раз на 4 години, і не більше 4 разів на суткі.Таблеткі «Нурофен» дозволені до застосування, починаючи з шестирічного віку ( при масі тіла більше 20 кг). Дитині від 6 до 12 років можна пити по одній таблетці 4 рази на день. Підліткам і дорослим слід приймати одну таблетку 4 рази на добу або 2 таблетки, але не більше трьох разів за день.Детям у віці від 3 місяців до 6 років «Нурофен» призначається у вигляді сиропу або ректальних супозиторіїв. Дозування розраховується за вагою малюка і в середньому становить 5-10 мг/кг. Процес лікування повинен контролюватися лікарем.