Як і чому з'являються родимки.

Родимка - клітина шкіри, в якій міститься велика кількість меланоцитів. Залежно від концентрації визначається яскравість і величина скупчення. Дані клітини можуть з'являтися на будь-яких частинах тіла, зазвичай не становлять небезпеки і є доброякісними. Однак деякі родимки все-таки служать сигналом до патологічних процесів, що відбуваються в організмі.
Інструкція
1
Родимки відрізняються за кольором, розміром і формою. Їх колірна гамма широка - від коричневого до синього кольору. Після засмаги їх відтінок може змінитися, а деякі косметичні процедури дозволяють домогтися їх освітлення. Серед різновидів родимок відзначають гемангіоми (пігментні плями, несудинними родимки, червоні вузлики або висячий невус), плоскі (утворилися у верхніх шарах шкіри), опуклі (в глибоких шарах шкіри), сині (у формі півсфери синього кольору) і пігментовані плями великого розміру ( вроджені і збільшуються в процесі дорослішання).
2
Сучасні косметологи вважають, що родимки з'являються через вплив сонця. Особливо це проявляється на обличчі, оскільки саме там шкіра найменше захищена від впливу променів. Таким чином, щоб уникнути появи небажаних цяток, необхідно захищати обличчя від сонячного ультрафіолетового випромінювання.
3
Поява червоних родимок на шкірі є сигналом до порушення обміну ліпідів, розвитку захворювання дерматологічного характеру або порушень в роботі підшлункової залози. Лікування червоних родимок проводиться після усунення захворювання, яке призвело до їх утворення, та здійснюється за допомогою лазера.
4
Висячі родимки - своєрідні папіломи, які найчастіше утворюються в пахвах або НЕ шиї. Видалення таких родимок не слід проводити без попередньої консультації з фахівцем, тому іноді вони можуть перетворитися на злоякісну пухлину і стати великою проблемою згодом. Дерматолог за допомогою аналізів зможе визначити, чи є родимка небезпечною і якими методами краще позбавитися від неї.
Зверніть увагу
Видалення невусів проводиться хірургічним методом або за допомогою електрокоагуляції, кріодеструкції, лазера і хімічних засобів. У тому випадку, якщо родимка змінює колір або розмір, стає причиною больових відчуттів, виділяє рідину, тріскається або свербить, то ні в якому разі не можна проводити її виведення, а краще проконсультуватися з фахівцем.