Як підключати блок живлення до комп'ютера. Як приєднати блок живлення до комп'ютера.

Пристрій сучасного комп'ютера не настільки складне як багато хто думає. Всього лише кілька основних і додаткових пристроїв. Для роботи персонального комп'ютера необхідне живлення. Харчування здійснюється за рахунок електрики. Але щоб комп'ютер отримував харчування, і воно розподілялося правильним чином, необхідний блок харчування. Розберемо підключення БП до комп'ютеру .
Інструкція
1
Блок харчування представляє собою невелику коробочку з отвором, з якого проходять кабелю. БП мають різну напругу, тому при виборі нового блок а орієнтуйтеся на найбільше число. У будь-якому випадку не менш 450-500В. Після цього починаємо установку БП. Для цього приведіть комп'ютер в горизонтальне положення. Блок харчування розміщується в лівій верхній частині системного блок а і кріпиться чотирма болтами. Ставте БП у вказане місце і прикрутіть його.
2
Тепер потрібно підключити блок безпосередньо до материнської плати. Для цього беремо основний штекер БП і приєднуємо його у відповідне гніздо на материнській платі. На даному штекері мається засувка, за допомогою якої він буде кріпитися до гнізда. При установці штекера засувка повинна видати характерний звук.
3
Приєднуємо решта кабелю до пристроїв комп'ютера. SATA кабелі потрібно підключати до вінчестера і дисковода. Від відеокарти може проходити також кабель, який за допомогою фішки зчіплюється з кабелями БП. Після приєднання всіх пристроїв до блок у харчування, підключіть кабелю зовнішніх пристроїв комп'ютера (монітора, колонок, клавіатури і т.д.). При необхідності переведіть тумблер на БП в положення «ВКЛ». Увімкніть комп'ютер.