Як видалити закладку в Яндексі.

Сервіс «Яндекс Закладки» дозволяє зберігати адреси потрібних ресурсів не в журналі браузера, а в мережі. Це зручно тим, що список потрібних сайтів буде доступний користувачеві не тільки з домашнього або робочого, але і з будь-якого іншого комп'ютера, підключеного до мережі інтернет.
Інструкція
1
Щоб видалити, додати або змінити дані в сервісі «Яндекс Закладки», потрібно мати обліковий запис в системі. Якщо ви - зареєстрований користувач, запустіть браузер і авторизуйтесь. Перейдіть на сторінку сервісу «Яндекс Закладки». Для цього введіть в адресному рядку: http://zakladki.yandex.ru або клікніть по свого облікового запису в правому верхньому кутку сторінки і виберіть з меню, що випадає пункт «Закладки».
2
На сторінці закладок ви побачите список збережених веб-адрес. Вони можуть мати вигляд окремих закладок або бути підшиті в папки. Відзначте маркером непотрібні більш закладки або папки з закладками і натисніть на кнопку «Видалити» у правій верхній частині вікна.
3
Дана операція вимагає підтвердження, тому відкриється додаткове вікно із запитом. Ознайомтеся з інформацією, що міститься в ньому, і, якщо все вірно, знову натисніть на кнопку «Видалити». Після цього операція буде виконана, а ви будете повідомлені про це повідомленням у спливаючому вікні.
4
При видаленні закладок пам'ятайте про те, що папки стираються разом з усім вмістом. Якщо вам необхідно зберегти певні адреси із якоїсь папки, спочатку відкрийте її, а потім виділіть кожен непотрібний ресурс окремо і тільки після цього натискайте на кнопку «Видалити».
5
Щоб навести порядок в «Яндекс Закладках», не обов'язково видаляти веб-адреси. Можна розсортувати ресурси, помістивши їх в тематичні папки. Для цього створіть нову папку, відзначте маркером всі потрібні інтернет-сторінки в закладках та натисніть кнопку «Перемістити», вказавши в діалоговому вікні ім'я щойно створеної папки.
Зверніть увагу
Щоб отримати доступ до всіх сервісів Яндекса, достатньо зареєструватися в системі один раз. Додаткової реєстрації для кожного нового сервісу не потрібна.