Як зробити відступи html.

Мова розмітки HTML відповідає за відображення тексту та іншого вмісту сторінки у вікні браузера. За допомогою стандартних засобів можна міняти зовнішній вигляд сторінки, додавати відступи і форматувати абзаци.
Інструкція
1
Для створення абзацного відступу можна скористатися включенням в HTML коду CSS, який дозволить зробити більш тонке налаштування. Для цього в тег абзацу

включіть параметр text-indent:

Текст абзацу

Даний код створює абзац з відступом в 15 пікселів від лівого боку екрану.
2
Відрегулювати відступи можна за допомогою створення таблиць і застосування параметрів cellpadding і cellspacing. Перший атрибут визначає відстань від вмісту до кордонів осередку, а cellspacing допоможе відрегулювати відстань між осередками. Щоб відключити відображення меж таблиці, використовуйте параметр border рівний нулю:
Вміст комірки
Даний код дозволить створити таблицю, висотою і шириною 100 пікселів і з відстанню від краю осередку в 5 пікселів. Поекспериментувавши з даними параметрами, можна домогтися оптимального вирівнювання потрібного абзацу.
3
Задати необхідний проміжок між елементами також допоможе дескриптор
, що створює блок з певними параметрами. Його можна використовувати для збільшення відступу між абзацами:
4
Для створення відступу можна також використовувати будь-яке прозоре зображення, бажано формату gif або png. Завантажте зображення в папку з html файлом і введіть наступний код перед потрібним абзацом: Після виконання даної команди браузер вставить прозоре зображення, яке не буде помітно користувачам і в той же час створить необхідний простір.
Корисна порада
Відступ між зображеннями можна задати за допомогою атрибутів тега img: vspace і hspace. Перший регулює відстань від зображення по вертикалі, другий - по горизонталі.