Як швидко росте живіт при вагітності ? Як при вагітності росте живіт.

Споконвіку жінки народжували дітей. Але питання по цій животрепетної теми виникають з перших днів вагітності донині. Один з них: як швидко росте живіт під час вагітності? Відомо, що живіт росте в міру збільшення плода, тіла матки і збільшення навколоплідних вод в утробі матері. Цей процес повинен проходити однаково у всіх жінок, адже вагітність стандартно триває дев'ять місяців. Але виявляється, особливості росту живота можуть розповісти багато чого лікаря.
Інструкція
1
У першому триместрі вагітності, коли зароджується плід, матка поступово збільшується від розмірів курячого яйця до кулака дорослого чоловіка. До кінця триместру над лоном починає підноситися дно матки. І от з цього моменту починається збільшення розмірів живота жінки. На прийомі у гінеколога він обов'язково виміряє окружність живота над пупком, висоту стояння дна матки. Цей показник, як правило, повинен відповідати терміну вагітності. Припустимо, якщо у вас 10 тижнів, то висота стояння дна матки повинна бути 10 см. Якщо ж цей параметр перевищує значення, то це, швидше за все, від зайвого газоутворення або від переїдання.
2
Другий триместр: лікарі кажуть, що на 15-16 тижні вагітності починається активний ріст животика майбутньої мами. Але оточуючі зможуть здогадатися про ваше цікаве положення не раніше 20 тижня. Однак не у всіх жінок до цього часу виростає живіт. Все залежить від: - конституції самої жінки; - передлежання плоду; - кількості попередніх вагітностей; - у разі якщо плід великий і у нього дуже швидкі темпи зростання.
3
Третій семестр: Ось та пора, коли про вашу вагітності можуть здогадатися все навколо, навіть якщо ви носите речі вільного крою. До цього часу висота стояння дна матки становить 26-27 см. За останні три місяці дитина і відповідно ваш животик будуть стрімко зростати. На жаль, через це можуть з'явиться розтяжки на шкірі.
Зверніть увагу
Занадто повільний або занадто швидке зростання живота у вагітної жінки може говорити про те, що існує патологія. Причинами можуть служити: - многоводие (занадто велика кількість навколоплідних вод), у такому випадку розмір живота перевищує нормальні показники; - гіпертрофія плоду, маловоддя, в цьому випадку розмір матки менше ожідаемого.Кроме того, швидке зростання може бути наслідком многоплодия.