Як потрібно проводити літо.

Літо - це маленьке життя. Природа цвіте і пахне пишною зеленню, сонечко посилає свої яскраві промені на землю і все навколо радує око. Три місяці невблаганно пролітають, не встигнувши початися. Тому провести літо необхідно так, щоб спогади про нього ще довго зігрівали в морозні зимові вечори, наповнюючи душу приємним теплом.
Інструкція
1
Найчастіше виїжджайте з сім'єю на природу. Беріть з собою намети, спальні мішки, ковдри, дрова для багаття, гітару, продукти харчування і влаштовуйте нічліг під відкритим зоряним небом. Чисте повітря, запахи польових квітів і трав дозволить відчути себе частинкою природи. Якомога менше часу проводите перед телевізором або за комп'ютером.
2
Відвідуйте з друзями парки розваг. Веселіться, смійтеся, пускайте мильні бульбашки, їжте солодку вату, катайтеся на каруселях, малюйте крейдою на асфальті смішні пики, запускайте повітряних зміїв, катайтеся на роликах. Заводите нові знайомства, спілкуйтеся з веселими цікавими людьми. Не забувайте, що влітку варіантів для побачень більше, ніж в будь який інший час року. Зустрічайте світанок зі своєю половинкою.
3
погостювати кілька днів у родичів, що живуть в іншому місті чи селі, яких ви дуже давно не бачили. Влаштуйте їм сюрприз своїм приїздом. Проводьте вихідні з друзями на річці або озері, влаштовуйте з ними турніри з футболу, волейболу або будь-якого іншого виду спорту. Купатися і загоряти.
4
Літо - не час для смутку, тому більше розважайтеся. Ходіть в клуби, театри, кіно, музеї та на різні виставки. Читайте цікаві книги, газети і журнали. Слухайте гарну музику. Знайдіть для себе цікаве хобі, яке буде вас надихати і приносити задоволення. Займіться тим, на що раніше не вистачало сил і часу.
5
Використовуйте літо з користю і займіться спортом. Почніть бігати вранці, кілька разів на тиждень відвідуйте спортзал, запишіться в басейн, купіть велосипед і щодня здійснюйте на ньому поїздки по місту. Не пропустіть можливості літа. В першу чергу воно призначене для відпочинку, тому більше відпочивайте і будьте щасливі.