Як роблять блефаропластику.

Блефаропластика - дуже популярна косметична операція, метою якої є усунення нависання верхньої і нижньої повіки, видалення пахвових гриж, а також корекція азіатського розрізу очей.
Інструкція
1
Шкіра вік практично позбавлена сальних і потових залоз, і тому через відсутність природного мастила старіє найшвидше. Через ослаблення тургору верхні повіки нависають над очима, а під нижніми з'являються мішки і зморшки. Блефаропластика є найлегшою і найменш травматичною пластичною операцією, що дає хороший стійкий результат.
2
Перед блефаропластикой необхідно пройти обстеження, оскільки і у неї є протипоказання. До протипоказань відносяться наступні фактори: - загострення інфекційних і хронічних захворювань; - онкологічні захворювання; - хвороби крові, серцево-судинної системи, шкіри та щитовидної залози; - кон'юнктивіт і підвищений внутрішньоочний тиск; - важка форма діабету.
3
Сама операція займає від 40 хвилин до 3 годин і може проводитися під місцевою або загальною анестезією. Блефаропластика ділиться на: - верхню; - нижню; - кругову (верхню і нижню); - транскон'юнктівітальную.
4
Під час верхньої блефаропластики коригується форма верхньої повіки. Хірург намічає лінію надрізу уздовж природної складки століття. Це дуже відповідальна частина операції, від якої надалі залежить форма очі і комфорт пацієнта. Потім виконується розріз, видаляються надлишки шкіри і жирової тканини, підтягується м'язова тканина, накладаються шви і на закінчення спеціальний лейкопластир.
5
Нижня блефаропластика передбачає корекцію нижньої повіки. Під час операції надріз проводиться по лінії росту вій або трохи нижче. Цей вид пластики проводиться з метою прибрати припухлості і складки. Спроба позбутися від зморшок під очима методом нижньої блефаропластики може привести до важкої деформації повік. Кругова блефаропластика поєднує пластику верхнього і нижнього століття.
6
Транскон'юнктівітальная пластика проводиться на внутрішній частині нижньої повіки з метою видалення пахвових гриж. Її перевагою є повна відсутність видимих післяопераційних рубців. Останнім часом для цієї операції часто використовується хірургічний лазер. Лазерна блефаропластика є безкровною, не вимагає накладення швів і відрізняється дуже коротким реабілітаційним періодом.
7
Загоєння швів після блефаропластики відбувається протягом 7-14 днів. До неприємних побічних ефектів належить невеликий набряк, кон'юнктивіт і синці навколо очей. Від цих наслідків легко позбутися за допомогою фізіотерапевтичних процедур і медикаментозного лікування.