Бепантен: інструкція по застосуванню.

Бепантен - засіб, широко використовуване для лікування шкірних уражень різного генезу, а також в профілактичних цілях. Препарат впливає на процеси тканинного обміну та допомагає загоювати шкірні ушкодження в короткі терміни.

Опис препарату

Чинним речовиною Бепантена є декспантенол (провітамін В5), який, потрапляючи в клітини епітелію, трансформується в пантотенову кислоту, чим і обумовлено активне відновлює дію препарату. Пантотенова кислота надає стимулюючу дію на регенерацію слизових оболонок і шкіри, нормалізує клітинний метаболізм, прискорюючи мітоз і збільшуючи міцність колагенових волокон. Бепантен надає зволожуючу, регенеруючу та протизапальну дію. Засіб можна наносити на будь-які ділянки шкіри. У тому числі його використовують при обробці мокли ран, а також на незахищених ділянках (шкіра обличчя) і ділянках, вкритих волоссям.
Бепантен випускається у формі мазі, креми і лосьйони.

Показання до застосування

Препарат використовують для догляду за шкірою новонародженого з метою лікування та профілактики запалень шкіри, попрілостей і пелюшкового дерматиту. Годуючим жінкам препарат призначають для догляду за молочними залозами, а також для лікування подразнень, пошкоджень і тріщин сосків, що виникають в період лактаціі.Препарат застосовують для обробки пошкоджень і подразнень шкіри, що виникли внаслідок агресивного впливу різних подразників, у тому числі хімічних речовин і сонячних променів , а також з метою прискорення загоєння і регенерації мікроушкоджень шкіри, таких як опіки, тріщини і царапіни.Препарат використовують для лікування пролежнів, хронічних виразок шкіри. Крім того, бепантен призначають при лікуванні тріщин анального проходу, ерозії шийки матки, а також після проведення операцій з пересадки шкіри.

Інструкція

Новонародженим для профілактичного догляду препарат наносять при кожній зміні підгузника на чисту суху шкіру. При пошкодженнях сосків крем або мазь наноситься на проблемні ділянки після кожного кормленія.Длітельность лікування Бепантеном визначає лікар залежно від тяжкості уражень. Для лікування дефектів слизових оболонок і тріщин анального проходу препарат наносять на ушкоджену ділянку 1-2 рази на добу, згідно аннотаціі.Прі лікуванні ран і поразок шкіри крем або лосьйон бепантен наноситься на уражену ділянку декілька разів на день.
Протипоказання: Індивідуальна непереносимість компонентів препарата.Побочние дії: У окремих випадках можливі алергічні реакції, такі як свербіж і кропив'янка.

Відгуки

Позитивні думки про препарат обумовлені його унікальними властивостями і здатністю в короткі терміни вирішувати проблему шкірних поразок.