Як вибрати мороженицу-йогуртницю.

На ринку з'явилися нові кухонні пристрої - морожениці-йогуртниці. Як видно з назви, вони можуть готувати з молока масу продуктів - морозиво, йогурти, кефіри, сирки і навіть сири. При цьому ви отримуєте продукт з тим складом, який обираєте самі, без барвників, ароматизаторів, зайвого цукру.
Інструкція
1
При виборі морожениці-йогуртниці в першу чергу переконайтеся, що вам підходить саме така комплексна техніка. У об'єднання морожениці і йогуртниці в одному пристрої є свої плюси, такий апарат займає менше місця на кухні і коштує дешевше, з іншого боку, вибір окремих йогуртниць і морожениц більше, і ви можете підібрати кожен вид техніки під себе. У разі ж єдиного апарату вам доведеться прийняти погляди виробника на те, яка мороженица і яка йогуртница повинні бути в домі разом.
2
Зверніть увагу на ємності, що входять до комплект йогуртниці. Якщо у вас невелика сім'я, вам буде достатньо декількох невеликих чашечок по 100-150 мл, якщо бажаючих з'їсти йогурт багато, краще брати йогуртницю з великою літрової ємністю. Якщо ви берете йогуртницю з декількома баночками, у вас є можливість готувати кожному члену родини свій індивідуальний йогурт.
3
Зверніть увагу на тип морожениці. Автоматична оснащена пристроєм для охолодження чаші, достатньо 10 хвилин його роботи, і ви можете робити морозиво. Напівавтоматична вимагає заморозити попередньо ємність для морозива в холодильнику, на що підуть годинник, крім того, ємність може не влізти в ваш морозильник, її габарити потрібно буде врахувати при виборі.
4
Морозивниці так само, як і йогуртниці, можуть мати різну ємність. Втім, зазвичай виробники роблять збалансовані моделі, тобто, якщо йогуртница в апараті розрахована на маленьку сім'ю, то і мороженица буде невеликої ємності.
5
Морозивниці-йогуртниці іноді оснащують таймером, ціна пристрою від цього може збільшитися на 500 рублів, при цьому ніякої реальної користі від таймера немає, так як він тільки сигналізує про минулий час, але не управляє самим процесом, а значить, ви точно так само можете завести звичайний будильник.