Як вибрати монтажний пістолет.

Монтажний пістолет призначений для забивання дюбелів-цвяхів. В монтажному пістолеті, на відміну від інших цвяхозабивних інструментів, використовується енергія вибуху пороху, що дозволяє забивати цвяхи в бетон.
Інструкція
1
І зовні, і за способом дії пороховий монтажний пістолет схожий на вогнепальну зброю, але законодавством не прирівнюється до нього. Його патрони спеціально зроблені так, щоб їх не можна було використовувати в бойовій зброї. Сила пострілу у монтажного пістолета залежить від потужності патронів, деякі пістолети можуть використовувати різні типи патронів, тим самим можна регулювати потужність пістолета. При підборі обов'язково враховуйте тип патронів, переконайтеся, що їх потужності вистачить для ваших цілей. В ідеалі необхідно вчинити пристрілювання пістолета на тому матеріалі, з яким ви будете працювати.
2
Монтажні пістолети оснащені рядом спеціальних конструкційних особливостей, які роблять їх безпечними. Так, дюбель-цвях не може повністю вилетіти з пістолета, він зупиняється на рівні головки. Використовувати пістолет можна лише після того, як він щільно притиснутий до поверхні, тільки тоді знімається запобіжник. Переконайтеся, що на обраному пістолеті ці системи безпеки присутні.
3
Подача патронів в пістолеті може здійснюватися автоматично або напівавтоматично, в деяких пристроях є і той, і інший режим. Автоматична подача патронів прискорює роботу, такі пістолети використовують професійні будівельники.
4
Різні пістолети розраховані на різні кріпильні матеріали, переконайтеся, що ваш пістолет може працювати з тими дюбелями, які вам потрібні, наприклад, з дуже великими або з різьбленням.
5
Порохової монтажний пістолет досить складний пристрій, робота з ним вимагає певних навичок та вміння підбирати правильні патрони і дюбелі, тому покупку такого пістолета можна порекомендувати тільки тим, хто виконує прямий монтаж дюбель-цвяхами у великих обсягах, і при цьому монтаж виробляється на дуже твердих поверхнях. Для побутового використання краще придбати пневматичний гвоздомет.