Як вигідно купити автомобіль.

Купівля автомобіля - справа відповідальна і не швидке. Щоб придбати машину вигідно, потрібно вивчити пропозиції салонів, а також оголошення про продаж б/у автомобілів.
Інструкція
1
Ціни на одну і ту ж модель автомобіля в різних салонах можуть значно відрізнятися. Щоб вибрати оптимальну вартість, потрібно порівняти кілька пропозицій з різних місць.
2
У салонах часто проводяться розпродажі автомобілів. Вони приурочені до свят, а також за зниженою ціною пропонуються моделі минулих сезонів. Щоб дізнатися про акції, знайдіть сайти автосалонів або зателефонуйте за довідковими телефонами.
3
У салонах за зниженими цінами часто продають авто, які довго стояли в торговому залі. Їх перед покупкою потрібно ретельно оглянути. Можуть бути подряпини на крилах або дірки на сидіннях.
4
Крім салонів, купити автомобіль вигідно можна з рук. Іноді попадаються оголошення про продаж практично нового авто з мінімальним пробігом. Це буває в тих випадках, якщо людина придбала автомобіль, але так і не зміг на ньому їздити в силу різних обставин. В цьому випадку вартість практично нової машини знижується на двадцять - тридцять відсотків тільки тому, що вона вважається б/у. Знайти таке оголошення не просто, можливо, доведеться обдзвонити десятки автовласників. Але пошуки того варті.
5
Заощадити ті ж двадцять - тридцять відсотків можна при купівлі авто за кордоном. Особливо якщо робити це самостійно. Перед виїздом потрібно вивчити всі закони з продажу автомобілів в країні, куди ви вирушаєте. Там існує багато тонкощів. Іноді машини має право купувати тільки іноземна компанія, а не фізична особа. А іноді, навпаки, приватні автовласники не мають права продавати машину не громадянам країни (як, наприклад, в Білорусі).
6
Також істотно допомагає заощадити при купівлі нового авто відмова від поліпшеної комплектації, вибір простий забарвлення кузова (не "хамелеон» або «металік»), придбання звичайної гуми і т.д.