Як зробити мережевий диск ? мережевий диск і ps3.

Якщо вам знадобилося створити мережевий диск , використовуючи будь-який розділ жорсткого диск а, то дана інструкція вам допоможе. Створити мережевий диск можна використовуючи стандартну мережеву настройку з'єднання TCP/IP.
Вам знадобиться
  • Системний інструмент «Підключення мережевого диска».
Інструкція
1
Натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер» або «Мережеве оточення», які знаходяться на робочому столі вашої операційної системи - з контекстного меню виберіть пункт «Підключити мережевий диск ».
2
Якщо на робочому столі таких значків не виявилося, то можна їх додати через настройку робочого столу. Для цього натисніть правою кнопкою миші на робочому столі - в контекстному меню виберіть пункт "Властивості" - на вкладці «Робочий стіл» натисніть кнопку «Налаштування робочого столу» - в блоці «Значки робочого столу» поставте позначки навпроти «Мій комп'ютер» або «Мережеве оточення ». Також ці елементи можна знайти в меню «Пуск».
3
У вікні «Підключення мережевого диск а» перейдіть до поля «Диск» - в контекстному меню виберіть букву подключаемого диск а.
4
Далі вкажіть мережеву папку в поле «Папка» - до цієї папки буде відбуватися підключення всіх комп'ютерів в мережі. Натисніть кнопку «Огляд» і знайдіть відповідну папку.
5
Якщо мається на увазі постійна робота з цією папкою, поставте відмітку навпроти пункту «Відновлювати при вході в систему». Натисніть кнопку «Готово».
6
Для того щоб провести відключення доступу до мережевого диск у, необхідно натиснути правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер» або «Мережеве оточення» - в контекстному меню вибрати пункт «Відключити мережевий диск ». Також цю операцію можна викликати в будь-якому вікні «Провідника», натиснувши меню «Сервис» - «Відключити мережевий диск ».
7
У вікні «Відключення мережевих диск ов» виберіть той диск , який ви хочете відключити - натисніть кнопку «ОК».
Працюючи в приміщенні, де знаходиться два або більше комп'ютера, періодично виникає необхідність обміну даними між ними. Обмінюватися файлами за допомогою зовнішніх носіїв або бездротового зв'язку не дуже зручно, та й займає це досить багато часу. Найбільш підходящим способом є локальна мережа. Якщо вона у вас є, здійснювати спільне користування файлами вам буде гранично просто. Необхідно створити папку із загальним доступом.
Вам знадобиться
  • ПК
Інструкція
1
Першим ділом потрапляєте в розділ «Локальні параметри безпеки». Потім відкриваєте папку «Локальні політики», а далі під папку «Призначення прав користувача». Тепер справа знаходите рядок «Відмова в доступі до комп'ютера з мережі», натискаємо на неї і, вибравши «Гість», натискаємо «Видалити».
2
Потім відкриваєте рядок «Доступ до комп'ютера з мережі» і натискаєте «Додати користувача або групу», потім переходите в «додатково», далі в «пошук». Потім знаходите «Гість», все підтверджуєте.
3
Далі переходите в папку «параметри безпеки», потім заходите в «Облікові записи: Стан облікового запису Гість» і відкриваєте. Далі вмикаєте все.
4
Далі необхідно задати пароль облікового запису «гість». Проходьте цим шляхом (Мій комп'ютер Управління Локальні користувачі та групи користувачів). Вибираєте «гість» і задаєте пароль.
5
Тепер задаєте доступ до папки. Для цього необхідно у властивостях цієї папки ставите галочку навпроти «Відкрити спільний доступ до цієї папки» і потрапивши в «пошук» (Дозволи Додати Додатково Пошук) знаходимо «Гість», натискаєте на нього, підтверджуєте і все.
6
Загальний доступ майже налаштований, залишається тепер тільки внизу визначити, що можна робити всередині загальної папки - читати або змінювати. Як бачите, процес обміну файлами між комп'ютерами за допомогою локальної мережі не важкий, необхідно тільки дотримуватися цього алгоритму.