Дюспаталін: інструкція із застосування.

Дюспаталін - це препарат, який надає спазмолітичний ефект на гладку мускулатуру. Максимальну ефективність він проявляє при захворюваннях органів травлення, не порушуючи при цьому перистальтику кишечника.

Показання до застосування Дюспаталина

Дюспаталін відноситься до міотропною спазмолітичних препаратів. Він розслабляє гладдю мускулатуру кишечника і усуває больовий синдром. Дюспаталін найбільш ефективно діє на товстий кишечник, при цьому нормальна перистальтическая активність не порушується, і тонус кишечника не знижується. Цей препарат усуває больовий синдром, що виникає при жовчної кольці.
Дюспаталін виводиться з організму з сечею у формі метаболітів.
Дюспаталін призначають при спазматических болях в області живота, при кишковій коліці, синдромі подразненої товстої кишки, при жовчної коліці, дисфункції жовчного міхура, хворобливих станів після видалення жовчного міхура. Препарат може допомогти при вторинних спазмах органів шлунково-кишкового тракту, викликаних захворюваннями інших органів (наприклад, при панкреатиті або холециститі), при функціональних розладах органів системи травлення, для усунення больового синдрому при дискомфорті в кишечнику.

Інструкція по застосуванню Дюспаталина

Дюспаталін в таблетках потрібно приймати за 30 хвилин до їжі по 1 штуці три рази на день. Таблетку запивають половиною склянки чистої питної води. Тривалість прийому ліків визначається появою стійкого клінічного ефекту (до усунення болю в животі). Після цього потрібно поступово відміняти препарат - протягом 3-4 тижнів: в перший тиждень вранці та в обід потрібно приймати по одній цілій таблетці Дюспаталина, а ввечері - половинку, у другий тиждень приймати препарат 2 рази на день по одній цілій таблетці вранці і ввечері , в третій тиждень - вранці по одній цілій таблетці, а ввечері - по половинці. В 4-й тиждень - приймати по одній таблетці вранці. Не можна різко відміняти Дюспаталін, інакше розвинеться синдром відміни препарату.
Завдяки капсулам, діюча речовина Дюспаталина вивільняється повільніше, це забезпечує його тривалий вплив - до 16 годин.
Дюспаталін в капсулах треба пити за 20 хвилин до їди, запиваючи капсулу половиною склянки чистої води. Капсули приймають по 1 штуці два рази на день. Тривалість курсу лікування залежить від швидкості нормалізації стану гладкої мускулатури травного тракту. Після досягнення стійкого клінічного результату Дюспаталін потрібно скасовувати за схемою: протягом 1-2 тижнів потрібно приймати по 1 капсулі на день вранці. Потім припинити застосування препарату на 2 дні і оцінити своє самопочуття. Якщо симптоми спазмів не з'явились знову, можна припиняти приймати Дюспаталін. Якщо дискомфорт з'явився знову, потрібно пити капсули Дюспаталина ще тиждень - по одній капсулі на день (вранці), і тільки після цього припинити прийом препарату.