Яку зачіску зробити на 1 вересня.

Перше вересня - важливий день в житті школяра і студента. Він зустрічається зі старими друзями, знайомиться з новими. В цей день хочеться виглядати «на всі сто», щоб дати собі і оточуючим заряд оптимізму на весь навчальний рік.
Інструкція
1
Зачіска на перше вересня повинна бути стильною, але при цьому волосся не повинні лізти на обличчя, заважаючи навчальному процесу. Вибираючи укладання, зверніть увагу на ті, де пасма в скроневих і лобових частках прибрані під пов'язку або зібрані в хвіст або косу.
2
Стильна коса- «колосок» - дуже підійде дівчатам з довгими густими локонами. Щоб її зробити, трохи начешіть волосся, щоб отримати додатковий обсяг. Потім, починаючи від лівої скроні до правого, плетіть косу навскоси, відділяючи тоненькі пасма. Чим тонше вони будуть, тим красивіше вийде. Завдяки тому, що волосся заплітають навскоси, коса буде йти по всій голові, плавно лягаючи на праве плече. Щоб вона здавалася більш об'ємною, після того як закріпіть волосся гумкою, акуратно гачком для в'язання витягніть кілька тонких пасом по всій зачісці. Закріпіть укладку лаком.
3
«Грецька» укладка підійде дівчатам з не дуже довгим волоссям. Щоб її зробити, знадобиться пов'язка. Підійдуть стрічка, ремінець, шовкову хустку. Спочатку розділіть волосся на прямий проділ і збризніть їх лаком, щоб стали більш слухняними. Потім по черзі, починаючи з скроневих пасом, закручуйте їх під пов'язку кінцями всередину. Намагайтеся робити рівний валик. Закріпіть зачіску лаком. Таке укладання робить голову акуратною, волосся не лізуть в очі.
4
Не варто на перше вересня робити складні зачіски з високими пучками. Вони заважатимуть сидить ззаду стежити за подіями біля дошки. Також намагайтеся не приходити в школу або інститут з розпущеним волоссям, якщо вони довші плечей. Локони можуть заважати сусідові по парті, загороджувати вам огляд, чіплятися за спинку стільця. Краще всього вибрати просту і швидку укладання, яка допоможе завжди виглядати стильно і акуратно. Навіть звичайний «хвіст», декорований яскравим хусткою, з честю впорається з цим завданням.