Цукрова мастика з маршмеллоу. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Маршмеллоу - різновид суфле, солодкість дуже популярна в англомовних країнах. Вона відрізняється вираженим солодким смаком і пружною консистенцією і продається, розфасованої в пакетики. Цукерочки-суфле дуже люблять діти, а господині використовують маршмеллоу як основу для домашньої мастики, з якої можна ліпити квіти, тварин, чоловічків та інші прикраси для тістечок і тортів.

Приготування цукрової мастики

Готувати мастику з маршмеллоу нескладно, головне - не економити на цукровій пудрі. Купуйте її побільше, причому вибирайте якісний продукт дуже дрібного помелу. Цукрові кристалики, що попалися в пудрі, можуть зіпсувати готову мастику. Тому перед вживанням готовий продукт краще просеять.В продажу можна знайти маршмеллоу різних кольорів. Найчастіше зустрічається біле і рожеве суфле, але трапляються блакитні, кремові, бузкові або зеленуваті цукерки. Перед тим як приступати до виготовлення мастики, розсортуйте їх за кольорами. Якщо ви плануєте фарбувати готові вироби, віддайте перевагу біле суфле. Для ліплення квітів можна використовувати кольорове.
Колір мастики можна підсилити, додавши в неї готові харчові барвники у вигляді рідини або пасти.
Вам потрібно: - 100 г маршмеллоу; - 1,5 склянки дрібної цукрової пудри; - 1 столова ложка лимонного сока.Суфле викладіть в миску, додайте лимонний сік і розтопіть в мікрохвильовій печі до однорідної маси. Якщо необхідно, додайте харчовий барвник і перемішайте. Злегка остудіть масу і порціями всипати в неї цукрову пудру, постійно перемішуючи смесь.Когда маса стане досить густою, викладіть її з миски на дерев'яну дошку і місите руками, продовжуючи підсипати цукрову пудру. Готова мастика має однорідну, пластичну текстуру, вона не розпливається і не липне до рук. Якщо маса почала кришитися, збризніть її водою, підсипте ще пудри і помісити кілька секунд.Готовую мастику щільно загорніть в харчову плівку і помістіть в холодильник на півгодини. Коли маса застигне, можна приступати до створення фігурок.
Якщо у вас залишилася невикористана мастика, щільно загорніть її в плівку і приберіть в холодильник для зберігання.

Цукрова мастика: маленькі особливості

З готової мастики можна ліпити різні фігурки - вони виходять об'ємними і добре тримають форму. Щоб вироби не розпливалися, зліпіть їх заздалегідь і просушіть, розклавши на дошці. Прикрашати торт виробами з маршмеллоу треба безпосередньо перед подачею - це особливо важливо, якщо ви плануєте розмістити декор на шарі крема.Еслі ви хочете прикрасити торт заздалегідь, перед декоруванням покрийте його шаром тонко розкотив марципану або щільної глазур'ю. Такий захисний шар не дасть волозі зіпсувати вироби з мастики. Готові вироби з мастики можна розфарбувати. Приготуйте концентрований розчин з води і харчового барвника і за допомогою кисті нанесіть його на фігурку. Не робіть фарбувальний розчин дуже рідким, інакше вода розмочити мастіку.Фігуркі і квіти з мастики можна готувати про запас. Зліпити вироби, висушіть їх і складіть в картонну коробку з кришкою. Цукрова мастика може зберігатися кілька місяців в сухому і прохолодному місці.