Основні правила хімічної дієти.

Існує безліч дієт, завдяки яким люди можуть позбутися набридлого їм зайвої ваги. Більшість з них мають на увазі під собою зменшення кількості споживаних калорій. Однак хімічна дієта побудована за іншим принципом.

Принципи хімічної дієти

Вважати калорії в хімічній дієті вам не буде потрібно. Її творці в першу чергу враховували хімічні реакції, що протікають в організмі при перетравленні різних видів їжі: розщеплення жирів, білків і вуглеводів, а також вживання речовин-каталізаторів, які ці реакції здатні прискорити.
Хімічна дієта не підходить людям із захворюваннями нирок. Бажаючим схуднути за цією методикою, але при цьому страждають хворобами шлунково-кишкового тракту, слід порадитися з лікарем.
Хімічна дієта розрахована на чотири тижні. За цей час можна скинути 15-25 кілограмів. Люди з невеликим зайвою вагою, а також ті, хто не здатний сидіти на дієті протягом тривалого часу, можуть дотримуватися цього режиму харчування протягом двох тижнів, а потім при необхідності повторити її через месяц.Піща під час хімічної дієти вживається в три прийоми. Сніданок ви повинні з'їсти незабаром після підйому з ліжка. Обідати слід в 13-14 годин, вечеряти - в 18-19. Однак якщо ви звикли пізно лягати спати, можете змінити графік під себе. Головне правило - останній прийом їжі повинен бути не пізніше, ніж за 4 години до того часу, як ви плануєте вирушити в ліжко.

Що можна і що не можна їсти

Людям, які вирішили скинути вагу за допомогою хімічної дієти, слід знизити кількість уживаних вуглеводів і збільшити кількість білка. Також рекомендується якомога рідше є тваринні жири. Під заборону потрапили бульйонні кубики, інжир, виноград, банани, фініки, манго, баранина і свинина. Зате можна випивати пару банок дієтичної газованої води в день, пити чай і каву без цукру.
Під час хімічної дієти слід випивати півтора-два літри води і знизити кількість солі.
Основним продуктом харчування у які дотримуються хімічної дієти стають курячі яйця. Це низькокалорійний, але при цьому ситний продукт, прекрасно засвоюється організмом. Типовий сніданок в хімічній дієті виглядає так: одне-два варених яйця і половинка грейпфрута. Така порція зарядить вас енергією на весь день.Хіміческая дієта допускають вживання будь-яких видів овочів, крім картоплі. Обширний вибір і фруктів: можна їсти все, крім перерахованих вище заборонених плодів. З цитрусових варто віддати перевагу грейпфруту і апельсину. Можна їсти нежирне м'ясо. Якщо ви вирішили приготувати курку, вживайте її без шкурки. І пам'ятайте, якщо ви зірветеся, не можна буде продовжити дієту з того місця, де ви зупинилися. Вам доведеться почати спочатку.